א.ב מוראנו לוגו

תכנית רע 2011 – רעננה

תכנית רע/מק/ 2011ג כמו גם תכנית רע/ מק/ 2011ב אלו תכניות הסבה של קרקע חקלאית לקרקע למטרת מגורים בעיר רעננה אשר נחשבת לאחת הערים האיכותיות ביותר באזור השרון. התכנית נוסדה ביוזמתה של הועדה המקומית ומטרתה לייעד שטחים חקלאיים לבנייתה של שכונת מגורים ממערב לכביש 4 ומצפון לרחוב אחוזה המרכזי ועד לגבול שכונות המגורים הקיימות במזרח העיר. מטרתה של תכנית זו להשלים את הרצף הבנוי במזרח העיר בהתאם למרקם האורבני המאפיין את האזור, ובהתאם לכך מתוכננים להיבנות שני סוגים של טיפוסי בינוי – האחד בגובה של 3 קומות עם גגות רעפים והשני בגובה של 7-10 קומות עם גגות שטוחים.

שטחים נרחבים מתוך התכנית יועדו לבנייתם של מוסדות ומבנים ציבוריים אשר ישרתו את תושבי העיר, שטחי מסחר נרחבים, שטחים פתוחים לרווחת הציבור ומתקנים הנדסיים לשימוש התושבים כגון: גני שעשועים, פארקים ושבילי צעידה. התוכנית עתידה לקבל את אישורה בקרוב ולצאת אל הפועל בתוך מספר שנים. מתוך תכנית מתאר זו ניתן לרכוש קרקע להשקעה ברעננה מתוך גוש 6581 חלקה 188.

file shared

יזם התכנית

עיריית רעננה

home 3

מספר יח"ד

253  יח"ד

maximize area

שטח התכנית

כ- 40 דונם

priority lowest

סטטוס תכנוני

אושרה בוועדה המחוזית

תכנית רע/ מק/ 2011 היא למעשה תכנית מתאר מקומית של ועדת תכנון מקומית של רעננה במחוז מרכז. מטרתה של התכנית היא הקמתה של שכונת מגורים במזרח העיר, שכונה אשר תתפרש על שטח עצום של כ – 43,399 דונם. התוכנית קובעת הוראות לעריכת איחוד וחלוקה בתכנית עתידית הנגזרת מתוכנית זו. הגושים והחלקות בתוכנית הינם: גוש 6581 חלקות: 214, 211 בשלמותן וחלקות 187-188, 204, 206, 208, 213 בחלקן.

עיקרי התכנית כוללים: שינוי ייעוד קרקע חקלאית לקרקע למגורים ומסחר, הגדרת אתר לשימור כולל הוראות ברורות לשימורו, הקמתן של 253 יחידות דיור חלקן בבניינים רבי קומות וחלקן בבתים של 3 קומות, קביעת קווי בניין, זכויות והוראות בניה והוראות בינוי.

לקוחות 
ממליצים
Tamara
Tamara
ממליץ מקומי · 43 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מוראנו - ממליצה ממליצה ממליצה. אנחנו גרים במרכז הארץ וחיפשנו קרקע להשקעה או מגרשים למכירה בצפון הארץ (הון עצמי שלנו לא בדיוק מאפשר לקנות דירה ללא משכנתא במרכז אז החלטנו להשקיע בקרקעות למכירה ולא מצטערים על כך). לא היה ממי לקבל המלצות כי קרובינו לא בקיאים בתחום אז חיפשנו באינטרנט. הגענו לא.ב מוראנו אחרי ששוחחנו כבר עם שתי חברות אחרות שעוסקות בתחום ואהבנו את השירות (כבר מהשיחה הטלפונית הראשונה) ואת ההסבר הקצר שקיבלנו. לא קל להגיע להחלטה אך בחברת א.ב מוראנו באמת שמנסים לעזור, להקל ולהסביר על כל שלב ושלב בתהליך. מקווה שזו ההתחלה של דרך ונוכל להשקיע ולהרוויח עוד וכמובן שנעשה את זה עם חברת מוראנו.
לירן סבן
לירן סבן
7 סקירות
googleקרא עוד
הייתי השבוע בפגישה אצלהם ומצאתי הזדמנות מטורפת לקרקע בהוד השרון, אחרי התייעצות עם האישה הלכנו על זה בכל הכוח! שירות טוב והם חבר׳ה מאוד אמינים!
גלעד חיים אריאל
גלעד חיים אריאל
88 סקירות
googleקרא עוד
על מנת להרוויח כסף צריך להשקיע כסף, קיימת אפשרות להשקיע בכמה אפיקים דוגמת הבנק ומסחר בשוק ההון. העניין הוא שההשקעה בבנק אינה מניבה, ואילו המסחר בשוק ההון כרוך בסיכונים לא מעטים. השקעה בקרקע לעומת זאת לדעתי בחירה נכונה ולכן ניגשתי לא.ב .מוראנו ורכשתי קרקע .שירות יוצא מן הכלל, מומלץ
Kfir yahav‏
Kfir yahav‏
5 סקירות
googleקרא עוד
דיברתי עם לידור בטלפון לגבי קרקע למכירה, רציתי לדעת איזה גוש ואיזה חלקה. קיבלתי שירות מצויין ומקצועי!
הודיה גבאי
הודיה גבאי
5 סקירות
googleקרא עוד
זרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום! השירות של א.ב מוראנו פשוט מעולה. הם עזרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום!
AHARON SABAG
AHARON SABAG
21 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מורנו חברה אמינה, מקצועית,צוות מעולה, ליווי סופר מקצועי, מרוצה מאוד מהטיפול וממליץ עליהם בחום,רואים תוצאות חיוביות בפרק זמן קצר. יישר כח לאהרן והצוות.
דני אברהמי
דני אברהמי
58 סקירות
googleקרא עוד
אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות. אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות.
הקודם
הבא

מן העיתונות

א.ב מוראנו מאמר קרקע להשקעה ברעננה
קרקע-להשקעה-אקזיט-על-בטוח-–-א.ב-מוראנו-מעריב
globes-article-hedera
קרקעות-למכירה-לעשות-את-זה-נכון-ישראל-היום
calcalist-article-hedera
א.ב מוראנו קרקעות למכירה לקנות מגרש ריק

תכנית רע 2011 – רעננה - שאלות ותשובות

מהן גבולותיה של שכונת המגורים שעתידה להיבנות?

גבולותיה של השכונה הם: ממזרח כביש 4, מדרום רחוב אחוזה הראשי וממערב השכונות הוותיקות בעיר.

אילו יחדות דיור עתידות להיבנות בשכונה החדשה?

בשכונה העתידה להיבנות ייבנו יחידות דיור בגדלים שונים, כאשר חלקן יהיו בבתים רבי קומות וחלקן בבתים נמוכים של 3 קומות.

מה גודלו של השטח הכולל שיועד לתוכנית תכנית רע – 2011 ?

תכנית רע – 2011 רעננה תתפרש על שטח עצום של כ – 43,399 דונם

מה עתיד להיבנות בשכונה החדשה מעבר ליחידות דיור?

השכונה שעתידה להיבנות במזרח העיר רעננה תכלול בין היתר מבנים ומוסדות ציבוריים, שבילי הליכה, מתקנים הנדסיים לרשות התושבים, כבישים ודרכים פנימיות למעבר ועוד.

האם השטחים בתכנית מיועדים למגורים ומסחר?

התכנית כוללת הסבתם של השטחים הקיימים בה למסחר ומגורים.

דילוג לתוכן