תכנית רע 2011 – רעננה

תכנית רע/מק/ 2011ג כמו גם תכנית רע/ מק/ 2011ב אלו תכניות הסבה של קרקע חקלאית לקרקע למטרת מגורים בעיר רעננה אשר נחשבת לאחת הערים האיכותיות ביותר באזור השרון. התכנית נוסדה ביוזמתה של הועדה המקומית ומטרתה לייעד שטחים חקלאיים לבנייתה של שכונת מגורים ממערב לכביש 4 ומצפון לרחוב אחוזה המרכזי ועד לגבול שכונות המגורים הקיימות במזרח העיר. מטרתה של תכנית זו להשלים את הרצף הבנוי במזרח העיר בהתאם למרקם האורבני המאפיין את האזור, ובהתאם לכך מתוכננים להיבנות שני סוגים של טיפוסי בינוי – האחד בגובה של 3 קומות עם גגות רעפים והשני בגובה של 7-10 קומות עם גגות שטוחים.

שטחים נרחבים מתוך התכנית יועדו לבנייתם של מוסדות ומבנים ציבוריים אשר ישרתו את תושבי העיר, שטחי מסחר נרחבים, שטחים פתוחים לרווחת הציבור ומתקנים הנדסיים לשימוש התושבים כגון: גני שעשועים, פארקים ושבילי צעידה. התוכנית עתידה לקבל את אישורה בקרוב ולצאת אל הפועל בתוך מספר שנים. מתוך תכנית מתאר זו ניתן לרכוש קרקע להשקעה ברעננה מתוך גוש 6581 חלקה 188.

א.ב מוראנו יזם התכנית
יזם התכנית

עיריית רעננה

א.ב מוראנו מספר יח"ד
מספר יח"ד

253  יח"ד

א.ב מוראנו שטח התכנית
שטח התכנית

כ- 40 דונם

א.ב מוראנו סטטוס תכנוני
סטטוס תכנוני

אושרה בוועדה המחוזית

תכנית רע/ מק/ 2011 היא למעשה תכנית מתאר מקומית של ועדת תכנון מקומית של רעננה במחוז מרכז. מטרתה של התכנית היא הקמתה של שכונת מגורים במזרח העיר, שכונה אשר תתפרש על שטח עצום של כ – 43,399 דונם. התוכנית קובעת הוראות לעריכת איחוד וחלוקה בתכנית עתידית הנגזרת מתוכנית זו. הגושים והחלקות בתוכנית הינם: גוש 6581 חלקות: 214, 211 בשלמותן וחלקות 187-188, 204, 206, 208, 213 בחלקן.

א.ב מוראנו נספח בינוי
איזון והקצאה
א.ב מוראנו תשריט בינוי
הוראות תוכנית
א.ב מוראנו הוראות תכנית
הודעה בדבר הפקדת תוכנית
א.ב מוראנו נספח בינוי
תקנון חתום
א.ב מוראנו תשריט בינוי
תשריט חתום
א.ב מוראנו הוראות תכנית
נספח בינוי
א.ב מוראנו - רע-מק 2012ב - רעננה

עיקרי התכנית כוללים: שינוי ייעוד קרקע חקלאית לקרקע למגורים ומסחר, הגדרת אתר לשימור כולל הוראות ברורות לשימורו, הקמתן של 253 יחידות דיור חלקן בבניינים רבי קומות וחלקן בבתים של 3 קומות, קביעת קווי בניין, זכויות והוראות בניה והוראות בינוי.

תכנית רע 2011 – רעננה פריים - א.ב מוראנו

למה אנחנו?

חברת א.ב מוראנו נדל"ן הינה חברה העוסקת בייזום פרוייקטים בנדל"ן, איתור ופיתוח מתחמי תכנון מתקדמים; מתחמי התכנון בהם פועלת החברה, הינם מתחמים בתכנון מתקדם אשר בהם – זכויות הבנייה, אורך הזמן ומיצוי הזכויות והפוטנציאל בהם הוא גבוה, ידוע ומהווה השקעה בטוחה לקהל משקיעי החברה.

trophy
ניסיון

מעל 10 שנות ניסיון בתחום

shield
מקצועיות

ליווי אישי ומקצועי לכל אורך הדרך

b meeting
שירות

זמינים לשירותכם במהלך התהליך

verified
איכות

צוות המשרד מיומן איכותי ואמין

מן העיתונות

שאלות ותשובות

גבולותיה של השכונה הם: ממזרח כביש 4, מדרום רחוב אחוזה הראשי וממערב השכונות הוותיקות בעיר.

בשכונה העתידה להיבנות ייבנו יחידות דיור בגדלים שונים, כאשר חלקן יהיו בבתים רבי קומות וחלקן בבתים נמוכים של 3 קומות.

תכנית רע – 2011 רעננה תתפרש על שטח עצום של כ – 43,399 דונם

השכונה שעתידה להיבנות במזרח העיר רעננה תכלול בין היתר מבנים ומוסדות ציבוריים, שבילי הליכה, מתקנים הנדסיים לרשות התושבים, כבישים ודרכים פנימיות למעבר ועוד.

התכנית כוללת הסבתם של השטחים הקיימים בה למסחר ומגורים.