א.ב מוראנו לוגו

תכנית רע-מק 2012ב - רעננה

תכנית רע-מק 2012ב' תוקם בחלקה הדרומי של רעננה בין פרדס משותף לכביש 531. עריית רעננה היא הראשונה בישראל לאמץ את תקן הבנייה הירוקה. תכנית אשר משלבת שטחים פתוחים לפנאי ונופש, תחבורה ויעילה ונוחה, והפחתה בכמות הפסולת.
השכונה תכלול כ- 1400 יח"ד למגורים. וכ- 50 אלף מ"ר נוספים עבור שטחים ירוקים עבור שבילי הליכה, שבילי אופניים, גינות כיס, וגינות ציבוריות שכונתיות גדולות אשר ישמשו את תושבי השכונה העתידיים, כמו כן יוקמו בה מבני ציבור והיא תכלול מרכז מסחרי ושטחי משרדים בהיקף של כ- 2,700 מ"ר. בנוסף, התוכנית כאמור, כוללת גם סלילת כביש עוקף דרומי אשר ישפר את הנסיעה בתור העיר. תוכנית מפורטת זו אושרה סופית בוועדה המחוזית וקיבלה אישור שר למתן תוקף, התוכנית נמצאת בפיתוח.

file shared

יזם התכנית

עיריית רעננה

home 3

מספר יח"ד

1,400 יח"ד

new construction

שטחי מסחר

כ- 2,800 מ"ר

briefcase 24

שטח תעסוקה

כ- 6,700 מ"ר

maximize area

שטח התכנית

כ- 365 דונם

priority lowest

סטטוס תכנוני

תכנית מפורטת אושרה סופית ונמצאת בפיתוח

תכנית רע-מק 2012ב – רעננה אושרה על יד הוועדה המחוזית והיא תתפרס על פני כ-365 דונם. הקרקע שם היא קרקע מצויינת להשקעה, כי היא נמצאת במיקום מעולה, בין כביש 365 לרחוב פרדס משותף, בעיר רעננה, הנחשבת לאחת הערים האיכותיות והמבוקשות באזור השרון ובכל הארץ בכלל. גם זוגות צעירים שאינם יכולים להרשות לעצמם לקנות דירה ברעננה, מומלץ להם להשקיע בקרקע בתכנית רע-מק 2012ב – רעננה ביום ובעתיד הם יוכלו לבנות על הקרקע או למכור אותה ברווח גבוה יותר, כי ערכה הולך ועולה ותוך כמה שנים ערך הקרקע יעלה במאות אחוזים ואפשר לעשות אקזיט ממש משתלם וכדאי. הקרקע שייכת לבעלים ומיקומה על המפה הוא מדויק.

תכנית רע-מק 2012ב – רעננה תכלול כ-1,500 יחידות דיור למגורים, כ-50,000 מ"ר לשטחים ירוקים, כולל: שבילי הליכה, שבילי אופניים, גינות כיס וגינות ציבוריות גדולות. הפרויקט יכלול גם מבני ציבור, מרכז מסחרי וכ-2,700 מ"ר שטחי משרדים. מקום מצוין לגידול ילדים, בילוי ותעסוקה. התכנית כוללת גם סלילת כביש עוקף מדרום, שישפר את הנסיעה בתוך העיר. רעננה היא אחת הערים האיכותיות והמבוקשות בארץ, גם הודות למיקום המעולה שלה וגם הודות לאיכות החיים המצויינת ברוב חלקי העיר. הקירבה לכביש 365 הוא יתרון נוסף לקנות קרקע, להשקיע בפרויקט או לגור בו, מה שיגרום להקמת עסקים רבים ועוד מקומות תעסוקה בפרויקט.

לקוחות 
ממליצים
Tamara
Tamara
ממליץ מקומי · 43 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מוראנו - ממליצה ממליצה ממליצה. אנחנו גרים במרכז הארץ וחיפשנו קרקע להשקעה או מגרשים למכירה בצפון הארץ (הון עצמי שלנו לא בדיוק מאפשר לקנות דירה ללא משכנתא במרכז אז החלטנו להשקיע בקרקעות למכירה ולא מצטערים על כך). לא היה ממי לקבל המלצות כי קרובינו לא בקיאים בתחום אז חיפשנו באינטרנט. הגענו לא.ב מוראנו אחרי ששוחחנו כבר עם שתי חברות אחרות שעוסקות בתחום ואהבנו את השירות (כבר מהשיחה הטלפונית הראשונה) ואת ההסבר הקצר שקיבלנו. לא קל להגיע להחלטה אך בחברת א.ב מוראנו באמת שמנסים לעזור, להקל ולהסביר על כל שלב ושלב בתהליך. מקווה שזו ההתחלה של דרך ונוכל להשקיע ולהרוויח עוד וכמובן שנעשה את זה עם חברת מוראנו.
לירן סבן
לירן סבן
7 סקירות
googleקרא עוד
הייתי השבוע בפגישה אצלהם ומצאתי הזדמנות מטורפת לקרקע בהוד השרון, אחרי התייעצות עם האישה הלכנו על זה בכל הכוח! שירות טוב והם חבר׳ה מאוד אמינים!
גלעד חיים אריאל
גלעד חיים אריאל
88 סקירות
googleקרא עוד
על מנת להרוויח כסף צריך להשקיע כסף, קיימת אפשרות להשקיע בכמה אפיקים דוגמת הבנק ומסחר בשוק ההון. העניין הוא שההשקעה בבנק אינה מניבה, ואילו המסחר בשוק ההון כרוך בסיכונים לא מעטים. השקעה בקרקע לעומת זאת לדעתי בחירה נכונה ולכן ניגשתי לא.ב .מוראנו ורכשתי קרקע .שירות יוצא מן הכלל, מומלץ
Kfir yahav‏
Kfir yahav‏
5 סקירות
googleקרא עוד
דיברתי עם לידור בטלפון לגבי קרקע למכירה, רציתי לדעת איזה גוש ואיזה חלקה. קיבלתי שירות מצויין ומקצועי!
הודיה גבאי
הודיה גבאי
5 סקירות
googleקרא עוד
זרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום! השירות של א.ב מוראנו פשוט מעולה. הם עזרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום!
AHARON SABAG
AHARON SABAG
21 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מורנו חברה אמינה, מקצועית,צוות מעולה, ליווי סופר מקצועי, מרוצה מאוד מהטיפול וממליץ עליהם בחום,רואים תוצאות חיוביות בפרק זמן קצר. יישר כח לאהרן והצוות.
דני אברהמי
דני אברהמי
58 סקירות
googleקרא עוד
אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות. אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות.
הקודם
הבא

מן העיתונות

א.ב מוראנו מאמר קרקע להשקעה ברעננה

תכנית רע-מק 2012ב - רעננה - שאלות ותשובות

היכן תוקם תוכנית רע-מק 2012ב - רעננה?

תוכלו למצוא לא מעט תוכניות בנייה חדשות באזור השרון, ולכן אתם צריכים לבחור את התוכנית המושלמת עבורכם. ראשית עליכם לבדוק היכן מתוכננת לקום כל תוכנית, על מנת שתוכלו לבחור בצורה נכונה. תוכנית רע-מק 2012ב – רעננה הולכת לקום…

מה מיוחד בתוכנית רע-מק 2012ב - רעננה?

בכל תוכנית בנייה יש מספר אלמנטים חדשים שלא תוכלו למצוא בתוכניות בנייה אחרות הנמצאות בסביבתה. בתוכנית רע-מק 2012ב – רעננה יש לא מעט דברים חיוביים, בין היתר היא הראשונה בישראל לאמץ את תקן הבנייה הירוקה. בנוסף לכך…

על כמה דונם הולכת להתפרס תוכנית רע-מק 2012ב - רעננה?

יש לכם בוודאי לא מעט שאלות על תוכנית רע-מק 2012ב – רעננה, מדובר על אחת מהתוכניות המבוקשות ביותר באזור השרון. הקרבה שלה למרכז הופכת את התוכנית הזאת להיות אטרקטיבית במיוחד, תוכנית רע-מק 2012ב – רעננה הולכת להתפרס על פני…

האם צפויה להיות תשואה גבוהה לרוכשים נכס בתוכנית רע-מק 2012ב - רעננה?

אחד מהנושאים העיקריים שצפויים להעסיק אתכם בתור משקיעים שמחפשים נכס זה כמובן אחוזי התשואה העתידיים. אנו יכולים לספר לכם כי על פי הערכות אחוזי התשואה במסגרת תוכנית רע-מק 2012ב – רעננה צפויים להיות…

כמה יעלה נכס במסגרת תוכנית רע-מק 2012ב - רעננה?

רוצים לרכוש נכס חדש? העלות של הנכס היא האלמנט המכריע שצפוי לעשות מבחינתכם את כל ההבדל. אנו יכולים לספר לכם כי במסגרת תוכנית רע-מק 2012ב – רעננה, תוכלו לרכוש נכסים במגוון רחב של מחירים על פי הדרישות שלכם. המחיר ההתחלתי הינו…

דילוג לתוכן