א.ב מוראנו - לוגו

תוכן שיווקי » רובע הים חדרה

א.ב מוראנו תמונת רקע

הפרוייקט המדובר ביותר - רובע הים בחדרה

בזמן שהקרקעות לאורך רצועת החוף של ישראל הולכות ומצטמצמות, מונח לו פרויקט רובע הים בחדרה ומציע רכישת קרקעות הממוקמות מרחק פסיעה מאחת מרצועות החוף היפות ביותר בישראל במחיר של 429 אלף פלוס מע״מ. לא צריך להיות כריש נדל"ן בכדי להבין שדבר זה כשלעצמו הוא הזדמנות פז הן למשקיעים והן לאנשים פרטיים אשר מעוניינים להתגורר ליד הים. פרויקט רובע הים הוא פרויקט עצום ממדים אשר תוכנן בקפידה על ידי אדריכלים מהשורה הראשונה, השטחים מופשרים, תכנית המתאר מאושרת והוא עשוי לצאת לפועל בקרוב.

הירשמו כעת - נותרו מספר מקומות מוגבל

כשמצוקת הדיור נפגשת עם אדריכלי על

פרויקט רובע הים הוא לא עוד פרויקט של בניית שכונת מגורים אטרקטיבית ואכלוס של אלפי תושבים ללא היכר וללא התבוננות באיכות וברמת החיים – זהו פרויקט עם חזון ליצור רובע שלם בעיר שיאגד בו חיי קהילה בשכונה מכילה ושוויונית לצד רמת חיים גבוהה ואיכות חיים שאינה מתפשרת.

התכנון של הפרויקט מוקפד החל מהפרטים הגדולים ועד הפרטים הקטנים ביותר הנוגעים לעיצוב יחידות המגורים במגדלי היוקרה אשר עתידים להיבנות. על התכנון הראשוני הופקד כבר לפני עשור לידיו של אדריכל העל טומי לייטרסדורף ממשרד האדריכלים לייטרסדורף בן-דיין. לייטרסדורף התבקש לתכנן אזור מגורים לכ -35,000 תושבים שאמנם יהווה חלק מהעיר חדרה, אך הוא לחלוטין יכול להיחשב כעיר בפני עצמו, או למעשה, החלק האטרקטיבי ביותר בעיר, החלק שנושק לים.

אופייה של השכונה החדשה שתכנן לייטרסדורף הוא של ריביירה עם אווירה אירופאית – כזו שניתן למצוא בערים שונות בספרד, צרפת ואיטליה, כאשר לצד המגדלים ומתחמי וילות ויחידות צמודות קרקע מפוארות, ייבנו גם בתי מלון מפוארים ויוקרתיים על קו החוף, מסעדות גורמה, פאבים וברים, מרינה לחובבי תרבות השייט וטיילת ארוכה ומרהיבה לאורכה של שמורת נחל חדרה.

חשוב להבין, שלצד הפרויקט השאפתני הזה, ישנם באזור המדובר פרויקטים נוספים של פינוי בינוי בשלבים שונים בשכונת אולגה הוותיקה, פרויקטים שישנו את פני השכונה הישנה לחלוטין, ישפרו את חזותה ויוסיפו יוקרה לאזור, אשר בבוא העת יהפוך כולו לאזור חדיש ויוקרתי, שימשוך אליו אוכלוסייה מגוונת, תיירים הן מחו"ל והן ישראלים שאינם תושבי חדרה והרבה תנועה עסקית.

יזם התכנית

עיריית חדרה

מספר יח"ד

כ-10,000 יחידות דיור

סטטוס תכנוני

תכנית מאושרת.

שטח התכנית

2,700 דונם.

מעבר למיקומו הגיאוגרפי המנצח של פרויקט רובע הים בחדרה שעומד להשתרע על שטח של כ 2,700 דונם בין נחל חדרה וצפונית לשכונת גבעת אולגה, מתחבר בקלות לכביש החוף ובמרחק של כ-25 דקות נסיעה מתל אביב, מדובר בפרויקט המקודם כרובע שישלב חיי קהילה בשכונת מגורים עם רמת חיים גבוהה שצפויה להכיל כ- 10,000 יחידות דיור, 1,500 חדרי מלון, בתי מסחר, תעסוקה ומבנים ציבוריים רבים.

בנוסף לכך, חוף הים היפיפה יוסדר ויושקעו משאבים לשיפור חזות הנחל ויצירת פארק נחל אזורי מרהיב ורחב היקפים. למעשה ישלב הרובע בין תיירות למגורים, תעסוקה ושטחים ציבוריים, קידום של קיימות עירונית ויצירה של סינרגיה בין הטבע היפיפה והבתולי הסובב את הרובע לבין חיי הקהילה אשר תתגורר בו והמבנים הנדרשים לצורך קיומה של חברה תוססת ופורייה.

הירשמו כעת - נותרו מספר מקומות מוגבל

הדור החדש של הבניה – בניה ירוקה ויצירת סינרגיה בין הטבע לעיר

לפני קצת יותר משנתיים, זכה פרויקט רובע הים בקול קורא, לייצג את העיר חדרה ולמעשה גם את ישראל בפורום של ערים חכמות שהתקיים באבו דאבי ולא בכדי. ליטל שלף דורי, אדריכלית העיר מסבירה שאחד מהיעדים הנשגבים ביותר של האו"ם לפיתוח בר קיימא הוא הקמת ערים אשר מקיימות קהילה שוויונית, ערים בטוחות ובעלות חוסן ועם דגש על הכלה, חדשנות וקידמה ושילוב נוף טבעי ופראי בעיר.

א.ב מוראנו - רובע הים - חדרה
הקרקע אינה זמינה לבנייה

התשתיות המיועדות לתכנית רובע הים בחדרה הם כמעט מאופסות אנרגיה. על פי התכניות, צריכת החשמל תהיה 50% בלבד מהרשת הארצית וכל המבנים שיבנו יהיו מבנים ירוקים וחכמים. כמו כן גם ישנו דגש על חיסכון במים וכמעט כל המים (כ-80% מהם) יהיו בשימוש חוזר וזאת ללא השקיה של שטחים ציבוריים במים שפירים. יהיה מיזוג מלא בין תשתיות הביוב והפסולת אשר יפחית את העלויות הטיפול ב- 30% ותיוצר אנרגיה חדשה מפסולת. בנוסף לכל אלו, מוצעים פתרונות רבים אחרים לחיסכון ולהטמעה של מערכת ששואפת להיות חסכונית וירוקה עד כמה שניתן וזאת מבלי לגרוע באיכות החיים וברמת החיים של תושבי המקום – נהפוך הוא.

אם כן, פרויקט רובע הים משלב את כל מה שאתם רוצים שיהיה בהשקעת נדל"ן שלכם או בבחירת מקום להתגורר בו עם משפחתכם. מדובר באחד הפרויקטים השאפתנים ביותר, המוקפדים ביותר והמבטיחים ביותר שתוכננו בשנים האחרונות בישראל, ויש אשר כבר כעת משווים את המהפך שהולך להתחולל בעיר חדרה למהפך שהתרחש בשנות ה-60 בהרצליה, כאשר החלו לבנות ואט אט להפוך את מעברת נוף ים לעיירת פיתוח, שכידוע כיום היא אחד מהאזורים היוקרתיים ביותר בישראל.

א.ב מוראנו אייקון חץ
דילוג לתוכן