יזמות ושיווק נדל"ן
איתור, פיתוח ושיווק קרקעות נדל"ן להשקעה.
א.ב מוראנו תמונת רקע

קרקעות למכירה - א.ב מוראנו

ההשקעה בנדל"ן נחשבת לאחת ההשקעות הבטוחות ביותר, עם תשואה מניבה ויציבה לאורך זמן. הכדאיות של השקעה בתחום הנדל"ן עולה עוד יותר כשמדובר בישראל: כמות הקרקעות למכירה המיועדות לבניה בישראל אינה גבוהה, ומנגד האוכלוסיה בישראל מתפתחת בקצב מהיר למדיי בהשוואה לעולם המערבי.

מחירי הדירות אמנם עוברים גם הם שינויים, אך המגמה הכללית של עליית מחירי הדיור היא ברורה: ההשקעה בנדל"ן משתלמת. רובם של המגרשים החקלאיים שנמכרים כיום צפויים לעבור תהליך הפשרה בעשור הקרוב. קרקעות למכירה שהופשרו יכולות לשמש למגורים, לבנייה רוויה, למרכזים מסחריים ועוד.

יחד עם זאת, רכישת קרקע אינה השקעה רגילה ויש להיות מוכנים לתהליך שכולל בדיקות, התייעצויות, חשיבה לטווח ארוך ובעיקר – סבלנות. מי שמוכן לעבור את כל השלבים בדרך להשקעה, צפוי ליהנות מרווחים משמעותיים ונדבך נוסף להכנסה פאסיבית וביטחון כלכלי.

על קרקעות למכירה

השינויים הרבים שחלים לאחרונה בשוק הנדל"ן של דירות למגורים, גורמים למשקיעים רבים לנטוש את השוק הזה ולחפש אחר תשואות גבוהות דווקא ברכישת קרקעות למכירה. בשונה משוק הנדל"ן למגורים, קרקע היא משאב וגם נכס, וככזה איננה עלולה להיהרס בעתות אסון או להשתנות באופן כזה או אחר על ידי מצבים ביטחוניים או כלכליים. בנוסף, הבעלות על קרקע הינה דבר מוגדר והשטח השייך לבעליו מסומן באופן מדויק במפות.

איתור הקרקע

אחת ההחלטות החשובות ביותר בכל מה שקשור להשקעה בקרקע הוא המיקום שלה: קרקע במיקום טוב תהיה בעלת סיכויים גבוהים יותר להפשרה בזמן הקרוב ועם פוטנציאל השבחה גדול יותר לאורך זמן. כמובן שקרקעות למכירה בקרבת ערים או יישובים תהיינה בעלות סיכויים גבוהים יותר להפשרה.

קרקעות למכירה בערים או בסמיכות ליישובים עם ביקוש גבוה למגורים או עם צפי לביקוש גבוה בעלות סיכויי הפשרה גבוהים יותר וכן פוטנציאל לתשואה גבוהה יותר באחוזים ניכרים. קרקעות למכירה מרוחקות מהעיר או מהיישוב, בקרבת חורשה או אזור טבע מוגן תהיינה בעלות הסיכויים הנמוכים ביותר להפשרה.

במהלך איתור הקרקע ישנם שני צעדים שמומלץ לבצע: הראשון הוא הגעה למועצה האזורית או העירייה שבתחומיה נמצאת הקרקע, ובדיקת ייעודה של הקרקע בטווח הארוך. ניתן ללמוד על מצבה התכנוני במסמכי המועצה. במידה והקרקע נמצאת במסגרת תוכנית המתאר לשינוי ייעוד, אפשר להיות אופטימיים.

הצעד השני הוא נסיעה אל אזור הקרקע. גם אם ייעודה של הקרקע עדיין לא ברור, כאשר מוצעות קרקעות למכירה כדאי להגיע אל הקרקע פיזית, לקבל מושג על גודל הקרקע, סוג הקרקע ומיקומה הכללי.

למה אנחנו?

חברת א.ב מוראנו נדל"ן הינה חברה העוסקת בייזום פרוייקטים בנדל"ן, איתור ופיתוח מתחמי תכנון מתקדמים; מתחמי התכנון בהם פועלת החברה, הינם מתחמים בתכנון מתקדם אשר בהם – זכויות הבנייה, אורך הזמן ומיצוי הזכויות והפוטנציאל בהם הוא גבוה, ידוע ומהווה השקעה בטוחה לקהל משקיעי החברה.

trophy
ניסיון

מעל 10 שנות ניסיון בתחום

shield
מקצועיות

ליווי אישי ומקצועי לכל אורך הדרך

b meeting
שירות

זמינים לשירותכם במהלך התהליך

verified
איכות

צוות המשרד מיומן איכותי ואמין

בדיקות התאמה: כל מה שצריך לדעת לפני שסוגרים עסקה

הרבה היו מעדיפים לדלג על כמה מהשלבים האלו, אבל אין דרך אחרת לומר את זה: כבר קרו המון מקרים בהם משקיעים נפלו בפח של רמאויות ונוכלות מצד חברות לשיווק קרקעות למכירה. מומלץ ללמוד היטב כל בדיקה וכיצד לבצע אותה, ולסגור עסקה רק לאחר שיש ביטחון באיכות העסקה ואמון מלא בחברה המשווקת או במוכר הקרקע:

בדיקת רישום בעלות על קרקע

ישנן קרקעות למכירה המצויות בבעלות פרטית ויש כאלו המצויות בידי מק"י – מנהל מקרקעי ישראל. על פי ההערכות, כ- 7% מכלל השטח בארץ מוגדר בבעלות פרטית (טאבו) ו- 93% הנותרים מצויים בידי מק"י. האדמות המצויות בידי מק"י אינן מיועדות למכירה, אך כן ניתן לחכור אותן מידי המדינה, כאשר המדינה נשארת בעליה של הקרקע.

כמובן שרכישת קרקע פרטית נחשבת לעדיפה: רכישה כזו מקנה לבעל הקרקע בעלות מלאה וזכויות על הקרקע, וכן רישומה של הקרקע על שמו בטאבו.

במצב של התעניינות בקרקע מסויימת ניתן לבדוק את רישומה של הקרקע בפנקסי המקרקעין הממשלתיים. את הרישום יכול כל אדם לבדוק באופן מקוון, באמצעות הזנת פרטי המיקום של הקרקע ותשלום אגרת צפייה. לאחר ההליך יימסר לבודק עותק של פרטי החלקה בדואר אלקטרוני שיזין באתר.

בדיקת מצב הקרקע

"מצב הקרקע" הוא שם כולל לתוכניות, אם ישנן, לגביי אותה הקרקע, ולמצבה העכשווי מבחינת זכויות הבעלים עליה. מצבן של קרקעות למכירה כולל תוכניות מתאר, במסגרתן מיקום הקרקע המיועדת, זכויות הבניה עליה או מגבלות הבניה לגביה, תכנוני הרשות המקומית וועדת הבניה המקומית, המחוזית והארצית אודותיה ועוד.

במצב של הפשרת הקרקע, יהיה צורך להתאזר בסבלנות, שכן ההפשרה כרוכה בהליכים בירוקרטיים רבים עם צורך באישורים רבים. לעיתים תוך כדי ההפשרה מתברר כי ישנם גורמים שונים המתנגדים להפשרתה, כגון – תושבים שאינם מעוניינים בבניה, ארגוני סביבה ועוד. ההמלצה הכללית לאור זאת היא להסב את מאמצי ההשקעה לקרקעות שלגביהן אין התנגדויות והן מצויות בהליכי הפשרה מתקדמים. כאשר קיים מרכיב הוודאות לגבי מצבה של הקרקע להשקעה, עולה הביטחון בכדאיות העסקה ועמו גם ערכה של הקרקע.

בדיקת סביבה וסקר קרקע

כפי שנכתב בהתחלה, ברכישת מגרש להשקעה מומלץ מאוד להגיע פיזית לשטח ולהתבונן בסביבה שבה מצויה הקרקע: האם היא נמצאת בסמוך לכביש מהיר? האם היא קרובה לחורשה או שמורת טבע? או שאולי היא דווקא בקרבת אזור תעשייתי? אם היא בתוך תחומי העיר: האם היא מצויה בסמיכות למוסד חינוכי, פארק או אזור מגורים? כאשר יש מידע מספיק ברור אודות מיקומה, ניתן להעריך האם סיכויי ההפשרה של הקרקע גבוהים, ובאיזה טווח זמן.

בדיקת סקר קרקע הוא שמה של הבדיקה שבוחנת את סוג הקרקע, איכותה, שיפוע הקרקע ורמת הקושי שלה. קרקע סלעית לדוגמא, תהיה פחות מועדפת לבניה ולגרור עלויות נוספות על מנת להכינה לבניה. קרקע הנמצאת בשיפוע או במדרון תלול במיוחד תהיה גם כן פחות אטרקטיבית. את הבדיקה ניתן לבצע בעזרת מומחים שונים מתחום זה.

עלויות ומימון

מלבד הסכומים הגבוהים יחסית שבהם מתבצעות עסקאות של קרקעות למכירה, ישנן הוצאות נוספות על עלויות העסקה נטו: עלות פיתוח הקרקע, אגרות שונות ושכר לבעלי מקצוע שונים כגון שמאי, עו"ד ועוד. בנוסף, לאחר הרכישה יש לשלם מס רכישה ומס שבח. במידה וערכה של הקרקע עולה הודות להתקדמות בתהליכי ההפשרה או אפשרויות הבניה, בעלה הקרקע משלם היטל השבחה לוועדה המקומית, על פי קביעתו של שמאי מטעם הועדה. במקרים מסויימים ניתן לקבל פטור מהיטל זה, ומומלץ לבחון לעומק את התנאים לקבלת פטור זה.

ועם כל זאת, עסקאות טובות של השקעה בנכס כגון קרקעות למכירה מניבות סכומים גבוהים של תשואה, שמשתלמים מאוד בסופו של דבר, גם לאחר תשלומי המיסים השונים.

בטרם ניגשים לאיתור קרקעות למכירה, יש לבחון את גובה ההון העצמי לעומת המחיר הנדרש עבור הקרקע. גובה התקציב ייתן תמונת מצב משוערת של גודל ומיקום הקרקע שניתן יהיה לרכוש וכן את גובה המשכנתא שיהיה צורך לקבל מהבנק במידה וההון העצמי לא יספיק למימון העסקה. את המשכנתא ניתן לקבל מהבנק כאשר סכום ההון העצמי שמביא עימו רוכש הקרקע גבוה מ- 600 אלף ₪. במידה ואין בידי הרוכש את הסכום הזה, ניתן לאתר קרקעות בהליכי הפשרה מוקדמים יותר או במיקומים שעדיין לא הגיעו למימוש פוטנציאל ההשבחה שלהם, בסכומים נמוכים יותר.

לקוחות ממליצים
Tamara
Tamara
ממליץ מקומי · 43 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מוראנו - ממליצה ממליצה ממליצה. אנחנו גרים במרכז הארץ וחיפשנו קרקע להשקעה או מגרשים למכירה בצפון הארץ (הון עצמי שלנו לא בדיוק מאפשר לקנות דירה ללא משכנתא במרכז אז החלטנו להשקיע בקרקעות למכירה ולא מצטערים על כך). לא היה ממי לקבל המלצות כי קרובינו לא בקיאים בתחום אז חיפשנו באינטרנט. הגענו לא.ב מוראנו אחרי ששוחחנו כבר עם שתי חברות אחרות שעוסקות בתחום ואהבנו את השירות (כבר מהשיחה הטלפונית הראשונה) ואת ההסבר הקצר שקיבלנו. לא קל להגיע להחלטה אך בחברת א.ב מוראנו באמת שמנסים לעזור, להקל ולהסביר על כל שלב ושלב בתהליך. מקווה שזו ההתחלה של דרך ונוכל להשקיע ולהרוויח עוד וכמובן שנעשה את זה עם חברת מוראנו.
לירן סבן
לירן סבן
7 סקירות
googleקרא עוד
הייתי השבוע בפגישה אצלהם ומצאתי הזדמנות מטורפת לקרקע בהוד השרון, אחרי התייעצות עם האישה הלכנו על זה בכל הכוח! שירות טוב והם חבר׳ה מאוד אמינים!
גלעד חיים אריאל
גלעד חיים אריאל
88 סקירות
googleקרא עוד
על מנת להרוויח כסף צריך להשקיע כסף, קיימת אפשרות להשקיע בכמה אפיקים דוגמת הבנק ומסחר בשוק ההון. העניין הוא שההשקעה בבנק אינה מניבה, ואילו המסחר בשוק ההון כרוך בסיכונים לא מעטים. השקעה בקרקע לעומת זאת לדעתי בחירה נכונה ולכן ניגשתי לא.ב .מוראנו ורכשתי קרקע .שירות יוצא מן הכלל, מומלץ
Kfir yahav‏
Kfir yahav‏
5 סקירות
googleקרא עוד
דיברתי עם לידור בטלפון לגבי קרקע למכירה, רציתי לדעת איזה גוש ואיזה חלקה. קיבלתי שירות מצויין ומקצועי!
הקודם
הבא

אל תישארו לבד: אנשי המקצוע שיסייעו לכם

כדי לסגור עסקה מוצלחת מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מומחים מתחום הנדל"ן והקרקעות: עורך דין אמין עם מוניטין בתחום, שמאי מקרקעין, בודק קרקע ועוד. ההסתייעות באנשי מקצוע הופכת את תהליך רכישת הקרקע להשקעה לפשוט הרבה יותר וגם מונעת לרוב בעיות ועיכובים שונים הנובעים מחוסר ידע או הבנה מספקת בעניינים הנוגעים לתחום זה.

בסופו של דבר, השקעה בראש שקט גם תעניק לכם ניסיון טוב לקראת ההשקעה הבאה – אליה כבר תגיעו מוכנים יותר.

קרקע – המשאב הקיומי החשוב ביותר על פני הארץ. רבים כיום מוצאים את ההשקעה במגרשים או בקרקעות למכירה תוך כדי החיפושים אחר נכסים עם תשואות בטוחות, שבהם יוכלו להשקיע את כספם, או לחילופין בחיפושיהם אחר מקום להקים בו את ביתם. מגוון רחב של קרקעות למכירה מוצע היום בשוק הנדל"ן ברחבי הארץ, אך לא כל הקרקעות דומות מבחינת מיקומיהן ברחבי הארץ ומבחינת מצבן במידה והן מצויות בתהליך הפשרה.

קראו עוד על קרקעות למכירה – ידיים על הקרקע

יצאתם לפנסיה? זה הזמן להשקיע בנדל"ן

יצאתם לפנסיה? זה הזמן להשקיע בנדל"ן

היציאה לפנסיה היא עניין מאוד גדול עבור כל אדם, מצד אחד המון חששות כספיות, שכן מעתה המשכורת תהיה אחרת ולרוב...

שאלת השאלות: כמה עולה קרקע לבניה?

שאלת השאלות: כמה עולה קרקע לבניה?

התשובה לשאלה זו מורכבת מאוד, בהתחשב במספר גורמים, נסיבות ומצבים שונים בהם מצויה הקרקע בתהליך ההפשרה, וכמובן – בגודל הקרקע....

גורמים המשפיעים על ערכו של נכס

גורמים המשפיעים על ערכו של נכס

השקעה בקרקע היא עסק לכל דבר, עסק שיכול להניב תשואות גבוהות ללא מאמץ גדול מידי, יחד עם זאת חוסר הבנה...

כל המידע אודות סוגי קרקעות

כל המידע אודות סוגי קרקעות

כיום ניתן לראות מספר סוגי קרקעות מחולקים על פי מטרתם, קרקעות למכירה הם אחד מאפיקי ההשקעה החכמים ביותר לשנת 2020....

מהי בדיקת סקר קרקע?

מהי בדיקת סקר קרקע?

לפני מספר שנים, חברות נדל"ן גילו עניין בשטח המצוי בדרום-מערב קריית אונו. כחלק מתהליך השגת אישורי הבנייה, התבצעה סקר קרקע...

קרקעות למכירה – המדריך המלא למשקיעים

קרקעות למכירה – המדריך המלא למשקיעים

בישראל נכון להיום ישנם לא מעט דרכים שבאמצעותם ניתן לבצע רכישות של נכסים שונים. ישנם אנשים שלא רוצים לקחת סיכונים...

קרקעות למכירה – כך תבחרו נכון

קרקעות למכירה – כך תבחרו נכון

ככל הנראה יצא לכם לשמוע כי קרקעות למכירה הם מהאפשרויות היותר מניבות עבור משקיעים. מהסיבה הזאת לא מעט משקיעים מחליטים...

קרקע לבניה למכירה

קרקע לבניה למכירה

ניתן למצוא בארץ מספר בלתי מבוטל של קרקעות המיועדות לבנייה והפשרה. בשונה מתהליך של רכישת דירה בה אנו ישר מגיעים...

שינוי ייעוד של קרקע – מידע אודות ההליך

שינוי ייעוד של קרקע – מידע אודות ההליך

בשנים האחרונות ישנו ביקוש מאסיבי של משקיעים לקרקעות המיועדות להשקעה. ברוב המקרים אותם משקיעים מחפשים קרקעות במקומות עם ביקוש גבוה...

קרקעות ישראל

קרקעות ישראל

בעשור האחרון אנו עדים לטרנד של השקעה לטווח ארוך בקרקעות. סוגי קרקעות מחולקים לפי תפקידן: כל סוג של קרקע נקבע...

מהי קניית אדמה?

מהי קניית אדמה?

גם לכם זה קרה, השקעתם בתוכנית חיסכון דרך הבנק או קרן ההשתלמות עם ההצעה "האטרקטיבית ביותר", תמה תקופת ההשקעה ואיתה...

קרקע או דירה? איך תוכלו לבחור נכון?

קרקע או דירה? איך תוכלו לבחור נכון?

לא מעט אנשים שהצליחו לחסוך סכום גדול תוהים לעצמם איפה יהיה הכי נכון להשקיע את אותו סכום כסף. יש כאלה...

אצלנו לא קונים אדמה, אצלנו מממשים קרקע!

אצלנו לא קונים אדמה, אצלנו מממשים קרקע!

אצלנו לא קונים אדמה, אצלנו מממשים קרקע! זה הסלוגן שמלווה אותנו כאשר אנו מוכרים למשקיעים קרקעות להשקעה ברחבי הארץ. ההצלחה...

קרקע מופשרת למכירה – הזדמנות חד פעמית

קרקע מופשרת למכירה – הזדמנות חד פעמית

ככל הנראה כבר יצא לכם לשמוע את המונח קרקע מופשרת למכירה, אך האם אתם מבינים מדוע מדובר על הזדמנות עסקית...

בדיקת צפיפות קרקע

בדיקת צפיפות קרקע

המושג "צפיפות קרקע" הינו נושא אחד מתוך תחום שנקרא "גיאומכניקה" – זהו מדע הבוחן את הפיזיקה של הקרקע. בין הדברים...

קניית קרקע למגורים – א.ב מוראנו

קניית קרקע למגורים – א.ב מוראנו

המפולת האחרונה בשוק ההון בעקבות מגפת הקורונה הוכיח בפעם המי יודע כמה: השקעות נדלן הם התחום הבטוח והמשתלם ביותר לאורך...

קרקע מאושרת לבניה באזורי הביקוש בארץ!

קרקע מאושרת לבניה באזורי הביקוש בארץ!

משקיעי נדל"ן יודעים שיש הבדל בין קרקע מאושרת לבניה לבין קרקע לא מאושרת. זאת הסיבה שאפשר למצוא פערי מחיר גדולים...

א.ב מוראנו – קניית קרקע לבניה עצמית

א.ב מוראנו – קניית קרקע לבניה עצמית

השקעות נדלן תמיד היו ותמיד יהיו אפיק ההשקעה הטוב ביותר. למה? מהסיבה הפשוטה שכמות הקרקע לא משתנה ולעומת זאת כמות...

מה זה קרקע פרטית בטאבו למכירה

מה זה קרקע פרטית בטאבו למכירה

קרקע פרטית בטאבו למכירה היא קרקע הרשומה על שמך בלשכת רישום המקרקעין בישראל ובמיוחד כאשר מדובר בקרקע חקלאית בפרט. הקרקע...

פוסטים

<h3>למה כדאי לרכוש מגרשים למכירה בחדרה?</h3>

למה כדאי לרכוש מגרשים למכירה בחדרה?

קרא עוד
רבים צופים לפרויקט רובע הים חדרה הצלחה רבה, וכך מגרשים למכירה בחדרה יגרמו למשקיעים להרוויח ממספר מקומות, מגורים באזור איכותי ומחודש, שימשוך אליו תיירים ותושבים אל סביבת מגורים יוקרתית, וכן גם ניתן יהיה לרכוש גם מגרשים למכירה בחדרה ולבנות עליהם שטחי מסחר, אשר ישמשו את האדם המשקיע למגוון שימושים כרצונו, כן באזור הקרוב לנחל חדרה יבנה פארק גדול עם ריאות ירוקות. אזור זה הוא בין האזורים היחידים, שבהם ניתן עדיין לרכוש מגרשים למכירה בחדרה שיש בהן עוד אזורים ירוקים. חברת א.ב מוראנו נדל"ן היא חברה, העוסקת בייזום פרויקטים בנדל"ן. החברה עוסקת במגוון רחב של תוכניות לבנייה בכל הארץ, החל מחדרה...
<h3>מגרשים למכירה בקריות </h3>

מגרשים למכירה בקריות

קרא עוד
ראש העיר אלי דוקורסקי מציין כי התוכנית ביאליק על הפארק היא התוכנית הגדולה ביותר על הקרקעות, ומבין התוכניות הגדולות ביותר העושות שימוש במגרשים למכירה בקריות, בנוסף לכך זוהי בין התוכניות היחידות, אשר לא רק בונה שכונת מגורים חדשה מהיסוד, אלא גם יהיו בשכונה מתחמי מסחר, ויגרמו לחברות רבות להעתיק את המפעלים או החנויות שלהם לצפון ובכך לאפשר יותר מקומות עבודה לתושבי הצפון אשר חלקם נאלצים לנסוע למרכז לשם כך. הימצאותם של עסקים גדולים, יאפשרו לעסקים קטנים להתפתח סביב, באופן הראוי להם. פרויקט "ביאליק על הפארק" ממוקם בצמוד לכביש 79, ולכך הוא מהווה גישה מהירה לתושבי הקריות וחיפה. כמו כן חשוב...
<h3>ח' 500 חולון </h3>

ח' 500 חולון

קרא עוד
חולון הפכה לאחת הערים המפותחות ביותר בשנים האחרונות. התוכנית שתוכננה על כעיריית חולון נועדה להפוך את העיר חולון לאחת המקומות התיירותיים ביותר באזור המרכז. הפרויקט נמצא בדרום העיר חולון, שטחו הכולל 4.080 דונם, הפרויקט מהווה את הקרקע האחרונה שנותרה לבנייה בעיר חולון. הפרויקט הינו אחד הפרויקטים הגדולים והמשמעותיים באזור, והקרבה של הפרויקט ומיקומו הטוב, הופך אותו לאחד מהפרויקטים המוביל ברשימת הפרויקטים והמגרשים למכירה בחולון, אף על פי שמדובר על קרקע, שאינה ניתנת עדיין לבניה, הפרויקט מהווה את מרכז הדגל של השקעות הנדל"ן. פרויקט ח' 500 חולון היא שכונה חדשה, העומדת לקום בחולון, שנמצאת מרחק קצר מאוד מתל אביב ומראשון לציון...
<h3>הר-1202 הוד השרון</h3>

הר-1202 הוד השרון

קרא עוד
תוכנית הר 1202 הינה תוכנית המתאר בהוד השרון. הוד השרון מאופיינת כעיר כפרית, שיש בה סך הכל 50.000 תושבים לערך. מטרת התוכנית הזו היא בעצם לפתח את העיר, וכך התוכנית היא פרי יוזמה של עיריית רמת השרון, ברצון לשפר את פני העיר מבחינת אורבנית, על ידי מספר דרכים. חלק מהדרכים הוא שיפור של ריאות ירוקות, ולכן השכונה החדשה תכיל הרבה ריאות ירוקות פארקים רחבי ידיים, פינות נוי ושטחים רבים המכילים שטחי תעסוקה, כמו כן העיר תקדם את הספורט אצל התושבים הקיימים וגם אצל התושבים, שיתווספו, על ידי בנייה של אולמות ספורט ומגרשי ספורט, ובנוסף תוכנית זו תכיל כיכרות תנועה מעוצבות...
<h3>תע/מק/ רעננה 2012</h3>

תע/מק/ רעננה 2012

קרא עוד
עיריית רעננה הינה הראשונה בישראל, שאימצה את תוכנית הבניה הירוקה. תוכנית הבנייה הירוקה כוללת שטחים פתוחים לפנאי, נופש, תחבורה יעילה ונוחה, כמו כן כמות פסולת מופחתת. התכנית הזו תקום בחלקה הדרומי של רעננה בין פרדס משותף לכביש 51. התכנית הזו תכלול 1400 יחידות דיור לערך, ו50 אלף מ"ר נוספים, ובנוסף התכנית תכלול שבילים נוספים של אופניים, וכן ריאות ירוקות רבות, והשכונה תכלול פארקים מרכזיים, אשר בהם ישחקו וייהנו תושבי השכונה, העתידים לגור בה. בנוסף לכך השכונה תכלול מבני ציבור נוספים, וכן יהיה בה שטח מסחרי של כ2700 מ"ר, וכן בנוסף לכך סלילת כביש עוקף, אשר תגרום לשיפור מרבי של נסיעה...
<h3>קדימה צורן</h3>

קדימה צורן

קרא עוד
אחד הישובים שכל אחד היה רוצה לגור בו הוא הישוב קדימה צורן הישוב הוותיק, המכיל אוכלוסייה עשירה ואמידה, הנמצא במקום הנחשק ביותר בשרון ליד אבן יהודה, רעננה, והרצליה. מעבר למקום המרכזי שבו הישוב נמצא, הישוב מכיל בתוכו מערכת חינוך מצוינת, וכל הצרכים של המשפחה. כל היתרונות אלו הופכים את קדימה צורן למקום המבוקש ביותר בשרון, לפיכך עיריית קדימה צורן רואה את היתרונות הללו, שיש בישוב, וכמו כן האוכלוסייה הגדילה את מספרה בשנים האחרונות, אשר דבר זה גרם לאשר את תוכנית המתאר במתחם A. במתחם A ישנה תוכנית, שבה עומדים להיבנות מעל 1000 יחידות דיור. המתחם הזה נמצא במיקום הטוב ביותר...
<h3>רובע הים חדרה </h3>

רובע הים חדרה

קרא עוד
הועדה המקומית לתכנון ולבניה בראשות עיריית חדרה אישרה את התוכנית רובע הים בשנת 2014, לפיכך העירייה חפצה לשים את העיר חדרה כאחת המקומות התוססים והמבוקשים ביותר. כחלק מהשאיפה הזאת הוא החליט לאשר את פרויקט "רובע הים חדרה". מיקומו של פרויקט זה בים, בין שכונת אולגה בדרום לבין נחל חדרה בצפון. פרויקט זה יכלול כ10.000 יחידות דיור, שזה מספר גדול במיוחד למשקיעים. ייחודו של הפרויקט הזה הוא בכך שהוא נמצא בתוך העיר קרוב לים ולפארק נחל חדרה, כמו כן הבניינים יבנו בשיטה של בניית רוויה. רובע הים בחדרה הוא אחד הפרויקטים, המדוברים ביותר בשנים האחרונות, מעבר ליחידות הדיור, אשר ייבנו כאשר...
<h3>ביאליק על הפארק </h3>

ביאליק על הפארק

קרא עוד
הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה אישרה בשנת 2013 את תוכנית "ביאליק על הפארק". תוכנית זו היא תוכנית לבניה של 4.730 יחידות דיור. השכונה החדשה תהיה מוקמת בצמוד לשכונת "גבעת הרקפות" בקרית ביאליק שכונה זו היא השכונה היוקרתית ביותר בקרית ביאליק. שכונה זו תתפרס על שטח של 950 דונם לערך. הבנייה תתאפיין בבניית רוויה מגדלים אשר יכילו 8-22 קומות. את התכנית יזמה עיריית קריית ביאליק, אשר רוצה להוסיף משפחות צעירות ויזמים צעירים לעיר קריית ביאליק. מעבר לכך, שהשכונה "ביאליק על הפארק" היא שכונת מגורים, אלא היא לא מועדת רק לכך, אלא גם מיועדת לשטחי מסחר ותעסוקה, לכך עיריית ביאליק מקווה ששכונה זו...
<h3>קרקע מופשרת למכירה במרכז</h3>

קרקע מופשרת למכירה במרכז

קרא עוד
קרקע מופשרת למכירה יכולה לחסוך לכם זמן יקר, ולהביא אתכם למצב שבו אתם יכולים להתחיל לבצע את הבנייה באופן מידיי. מהסיבה הזאת לא מעט משקיעים אשר לא אוהבים לבזבז את זמנם בוחרים באפשרות הזאת על פני אפשרויות אחרות. לפיכך אחד מהאזורים שבהם רמת הביקוש לקרקעות מופשרות גבוה הינו אזור המרכז, שכידוע העלות של הנכסים באזור הזה הינה עלות גבוהה במיוחד בהשוואה לשאר האזורים בישראל. מה ההיצע של קרקע מופשרת למכירה במרכז? נכון להיום כמות הקרקעות המופשרות שעומדות לרשותכם באזור המרכז הינה כמות קטנה. מהסיבה הזאת התחרות בתחום הזה הינה גבוהה, ואתם צריכים להיות מאוד חדים על מנת לתפוס בזמן קרקע...
<h3>איך מבצעים בדיקת קרקע חקלאית?</h3>

איך מבצעים בדיקת קרקע חקלאית?

קרא עוד
לפני שאתם עומדים לרכוש קרקע חקלאית, אתם כמובן צריכים לבדוק אותה על מנת שתהיו סבורים כי מדובר בעסקה שנכונה עבורכם. אז רגע לפני שאתם רוכשים את הקרקע שבה אתם מעוניינים, זה הזמן ללמוד איך מבצעים בדיקת קרקע חקלאית. כך תוכלו לבצע בעצמכם את הבדיקה, ולהיות סבורים כי ההחלטה שאתם עומדים לקבל היא ההחלטה הנכונה ביותר בהתאם לצרכים ולשאיפות העסקיות שלכם. השלבים של בדיקת קרקע חקלאית אז איך מבצעים בדיקת קרקע חקלאית? השלב הראשון הוא כמובן לבדוק את המיקום שבו נמצאת הקרקע. למיקום יש חשיבות מכרעת, ולכן אסור לכם להקל ראש בנושא הזה. עליכם לבחור קרקע אשר נמצאת במקום אטרקטיבי כזה...
<h3>היתרונות של קרקע חקלאית למכירה</h3>

היתרונות של קרקע חקלאית למכירה

קרא עוד
אתם בוודאי שואלים את עצמכם מהם היתרונות של קרקע חקלאית למכירה, אז הגיע הזמן שתוכלו לדעת בדיוק מדוע האפשרות הזאת הפכה להיות המועדפת על משקיעים רבים. כך גם אתם תוכלו לבחור באפשרות הזאת, אפשרות שיכולה לשנות את החיים שלכם מקצה אחד לקצה אחר. קרקע חקלאית למכירה זולה יותר הסיבה המרכזית שבגללה אנשים בוחרים ללכת על קרקע חקלאית היא שמדובר על קרקע זולה יותר. העלות של קרקע חקלאית היא אידיאלית כמעט לכל משקיע, לא משנה אם מדובר על משקיע מבוסס ומנוסה או משקיע פחות מבוסס וגם פחות מנוסה – תוכלו למצוא קרקע בתקציב שגם אתם תוכלו לעמוד בו. קרקע חקלאית למכירה תשיג...
<h3>רכישת קרקע חקלאית – הסכנות שצריך לקחת בחשבון</h3>

רכישת קרקע חקלאית – הסכנות שצריך לקחת בחשבון

קרא עוד
רכישת קרקע חקלאית הפכה להיות אחת מהאפשרויות המועדפות ביותר על משקיעים וגם על אנשים פרטיים. אך לפני שאתם קופצים על הרכב, עליכם להכיר את כל הסכנות שיכולות להגיע עם רכישת קרקע חקלאית. כך תוכלו להיות שלמים עם הבחירה שאותה עשיתם, בחירה מאוד קריטית לעתיד שלכם. קרקע חקלאית יכולה שלא להיות מופשרת אומנם לפני שאתם מגיעים למצב של רכישת קרקע חקלאית, אתם תצטרכו לבצע בדיקה של סיכויי ההפשרה של הקרקע. אך בסוף גם לאחר הרכישה המפתחות לא נמצאות אצלכם, ואתם צריכים לקחת בחשבון שהקרקע אולי לא תופשר – וכך תאבדו את היתרון של רכישת קרקע חקלאית. רכישת קרקע חקלאית מביאה איתה המון...
<h3>רכישת קרקע חקלאית להשקעה – שווה או לא שווה?</h3>

רכישת קרקע חקלאית להשקעה – שווה או לא שווה?

קרא עוד
הגיע הזמן שתשאלו את השאלה שחשובה באמת – האם כדאי לבצע רכישת קרקע חקלאית להשקעה? או שמא מדובר על סכנה גדולה מידיי עבורכם? לפני שאתם משלמים על הקרקע מאות אלפי שקלים, הגיע הזמן שתקבלו את התשובה שאתם כל כך זקוקים לה בשלב הזה. רכישת קרקע חקלאית להשקעה היא מומלצת מאוד כאשר אנו מסתכלים על התמונה הכוללת אנו מביאים כי רכישת קרקע חקלאית להשקעה היא מהלך משתלם. מדובר על מהלך שיכול להניב רווח עתידי גבוה במיוחד, ולרוב הוא גם מאוד בטוח. כך שאתם גם מוציאים סכומים יחסית נמוכים מהכיס ובסוף הדרך גם תרוויחו בענק. אל תשכחו ללמוד את המצב טרם הרכישה אך...
<h3>כך תבחרו קרקע להשקעה שמתאימה לכם</h3>

כך תבחרו קרקע להשקעה שמתאימה לכם

קרא עוד
הדבר הראשון שאתם צריכים לשים אליו לב כאשר אתן מחפשים קרקע להשקעה, זה לוודא שהקרקע מתאימה לכם. אתם לא תרצו להשקיע את מיטב כספכם על קרקע שאיננה מתאימה לכם, ועל כן אתם צריכים להיות מאוד זהירים. אז מה בדיוק אתם צריכים לבדוק בעת הרכישה? תבחנו את כל ההוצאות הכרוכות ברכישת הקרקע על מנת שתוכלו להגיע למצב שבו אתם מוצאים קרקע להשקעה שמתאימה לכם, אתם צריכים לבחון את כל העלויות של הקרקע. כך תוכלו לדעת כי העלות הכוללת כולל כל ההוצאות הנלוות מתאימה לכם. אתם לא תרצו לחרוג מהתקציב שלכם בגלל שלא בחנתם את המצב בצורה שקולה. תבחנו האם הקרקע מופשרת...
<h3>ממה מושפעת העלות של מגרש חקלאי למכירה?</h3>

ממה מושפעת העלות של מגרש חקלאי למכירה?

קרא עוד
ברגע שאתם מתחילים לחפש מגרש חקלאי למכירה, עליכם לקחת בחשבון את האלמנטים השונים שעשויים להשפיע על העלות שלו. כך תוכלו להגיע למצב שבו אתם מבצעים את הרכישה בדיוק בהתאם למידות שלכם, זה משמעותי כאשר מדובר על עסקה שכרוכה בהוצאה כספית לא מבוטלת. המיקום של המגרש משפיע על העלות המחיר של מגרש חקלאי למכירה מושפע בהתאם למיקום שבו הוא נמצא. ככל שהמגרש יהיה במיקום אטרקטיבי יותר, כך באופן טבעי המחיר שלו צפוי להיות יקר יותר. אך עדיין עליכם לזכור כי העלות של מגרש חקלאי היא עלות נמוכה יותר בהשוואה לכל סוג אחר של מגרש. הגודל של המגרש משפיע על העלות על...
<h3>האם כדאי לחפש מגרשים להשקעה בקורונה?</h3>

האם כדאי לחפש מגרשים להשקעה בקורונה?

קרא עוד
הקורונה שיבשה נכון לעכשיו את כל חיינו מקצה אחד לקצה אחר, וכל אחד עושה חישוב מסלול מחדש על מנת להוציא מהלימון לימונדה. כל אותם האנשים שעבדו קשה והצליחו לחסוך מספיק כסף יכולים להשקיע אותו במקום הטוב ביותר עבורם – מקום שיאפשר להם להשאיר את הראש מעל למים. דווקא עכשיו - מגרשים להשקעה הבחירה הנכונה דווקא במצב שבו ישנה חוסר וודאות, כדאי לכם לקחת בחשבון את האפשרות של רכישת מגרשים להשקעה. כך תוכלו לאפשר לעצמכם להשיג הכנסה חודשית קבועה בעתיד הקרוב או בעתיד הרחוק. אך כמו שלמדתם הכנסה חודשית קבועה היא אוויר לנשימה שאתם כל כך צריכים. המחירים של מגרשים להשקעה אטרקטיביים...
<h3>היתרונות של קניית קרקע להשקעה עם חברת נדל"ן</h3>

היתרונות של קניית קרקע להשקעה עם חברת נדל"ן

קרא עוד
קניית קרקע להשקעה היא ככל הנראה אחת מהפעולות החשובות ביותר שאתם תעשו בחיים שלכם. מכיוון שלא מדובר על עוד סתם רכישה זניחה, אתם צריכים לתת את מלוא תשומת הלב לנושא הזה. אז מדוע אתם צריכים לבצע את הרכישה ביחד עם חברת נדל"ן מנוסה? חברת נדל"ן תמצא עבורכם את הקרקע המתאימה לכם קניית קרקע להשקעה מחייבת אתכם לבחון מספר אפשרויות עד אשר תמצאו את האפשרות המתאימה ביותר עבורכם. אז במקום שאתם תמצאו את עצמכם הולכים לאיבוד עם שלל אפשרויות, למה שלא תהפכו את החיים שלכם לקלים יותר? חברת נדל"ן תמצא עבורכם את הקרקע המושלמת. קניית קרקע להשקעה עם מינימום מאמץ מהצד...
<h3>רכישת קרקע להשקעה – כך תוזילו את העלויות</h3>

רכישת קרקע להשקעה – כך תוזילו את העלויות

קרא עוד
כאשר אתם מתחילים לבצע רכישת קרקע להשקעה, עליכם לדאוג לכך שהמחיר יהיה כמה שיותר משתלם עבורכם. לא מעט אנשים אינם יכולים לעמוד בעלויות המוצעות, ולכן הם מחפשים דרכים שונות ומגוונות להוזיל את העלויות. כך תוכלו להוזיל את העלות של קרקע להשקעה. תחפשו קרקע להשקעה בפריפרייה אחת מהאפשרויות היעילות עבורכם כאשר אתם מבצעים רכישת קרקע להשקעה, היא לרכוש קרקע בפריפרייה. העלויות בפריפרייה הן הרבה יותר אטרקטיביות מאשר העלויות באזורים המרכזיים, כך בעצם תוכלו לרכוש קרקע בדיוק בתקציב שלכם – ואולי אפילו ישאר לכם עוד קצת כסף בצד שתוכלו לנצל לרכישות נוספות. רכישת קרקע להשקעה עם איש מקצוע מנוסה אומנם כאשר אתם מבצעים...
<h3>באיזה אזור מומלץ לחפש מגרשים למכירה</h3>

באיזה אזור מומלץ לחפש מגרשים למכירה

קרא עוד
מגרשים למכירה זמינים באזורים שונים בארץ, ואתם צריכים למצוא את האזור שבו הביקוש נמצא בשיאו. ההמלצה שלנו אליכם היא לבדוק טוב מאוד את האזור שבו נמצא המגרש, על מנת שתוכלו למקסם את הרכישה – ולהפוך בעתיד את המגרש לכזה שמספק לכם תשואה גבוהה. רצוי - מגרשים למכירה באזור המרכז המצב שאתם אמורים לשאוף אליו הוא לרכוש מגרשים באזור המרכז, האזור שבו הביקוש הוא הגדול ביותר. אך מדובר על משימה כמעט בלתי אפשרית - ראשית בגלל ההיצע הדל של המגרשים באזורים הללו ושנית בגלל שמדובר על מגרשים במחירים גבוהים במיוחד שלא כל אחד יכול לשלם. אל תרימו ידיים - מגרשים למכירה בפריפרייה...
<h3>התשואות האפשריות על מגרשים חקלאיים למכירה</h3>

התשואות האפשריות על מגרשים חקלאיים למכירה

קרא עוד
מרבית האנשים שמחפשים מגרשים חקלאיים למכירה עושים זאת על מנת להשיג את התשואה העתידית האפשרית. אך אתם צריכים להכיר את כל סוגי התשואות, כך שתוכלו לבחור את הדרך שהכי מתאימה לכם. זוהי הסיבה לכך שמשקיעים רבים בוחרים להשקיע דווקא בנדל"ן מכל סוג שהוא. אקזיט – מכירת המגרש לאחר ההשקעה אחת מהתשואות הפופולאריות ביותר של מגרשים חקלאיים למכירה נקראת אקזיט. למה היא נקראת כך? מכיוון שהיא דומה מאוד לאקזיט בהייטק, כאשר המשקיע מוכר את המגרש מיד לאחר ההפשרה שלו – והוא מרוויח את ההפרש מכיוון שמגרש מופשר שווה הרבה יותר מאשר מגרש חקלאי כל זאת עם מינימום התעסקות. תשואה חודשית לאחר הבנייה אפשרות...
הקודם
הבא