יזמות ושיווק נדל"ן
איתור, פיתוח ושיווק קרקעות נדל"ן להשקעה.
א.ב מוראנו תמונת רקע
א.ב מוראנו תמונת רקע

קרקעות למכירה ברעננה – מגמה ירוקה בהתהוות

בשנים האחרונות הצטרפה עריית רעננה למגמה הירוקה אשר צוברת תאוצה גם בערים אחרות בעולם ובארץ  ומעודדת מיזמים לקידום ושמירה על איכות הסביבה, בהתאם לכך החלה עריית רעננה לקדם בברכה פרויקטים על תקן בניה ירוקה. אחד הפרויקטים ביוזמתה של עריית רעננה הינו רע 2011 – רעננה, תכנית מתאר גדולה ומפורטת המתפרשת על שטח של מעל 40,000 דונם אשר יוסבו משטחים חקלאיים לשטחים למטרת מגורים. פרויקט נוסף הוא פרויקט רע – מק 2012ב רעננה, זוהי תכנית מתאר המתפרשת על שטח על כ – 365 דונם ועתידה להיבנות בבנייה ירוקה, תוך שמירה על איכות הסביבה.

חברתנו א.ב מוראנו מציעה לקהל לקוחותיה קרקעות למכירה ברעננה מתוך שני הפרויקטים הללו אשר להן תוכנית מתאר מפורטת שמיועדת לצאת אל הפועל בתוך מספר שנים. מיטב המומחים במשרדנו א.ב מוראנו ישמחו לספק לכם את כל המידע על קרקעות למכירה ברעננה מתוך פרויקט זה.

קרקעות למכירה ברעננה א.ב מוראנו קרקעות למכירה

מהן תכניות המתאר לפרויקטים רע -2011 ו רע - 2012 - רעננה?

תכנית רע 2011 רעננה כוללת שטח עצום של כ- 43,300 דונם אשר מיועדים להפוך משטח חקלאי לשטח מאושר לבנייתם של מבנים למטרת מגורים. השטח הנרחב יוקצה לבנייתה של שכונת מגורים גדולה במזרח העיר רעננה אשר תתכתב עם הנוף האורבני בקיים במזרחה של העיר ותגבול עם כביש 4 במזרח ורחוב אחוזה בדרום. על השטח עתידות להיבנות כ -250 יחידות דיור, מבנים ציבוריים, דרכי גישה וכבישים פנימיים ואתרי ספורט, נופש ונוי לרווחת התושבים.

בדרום מזרח העיר בסמיכות לכביש 531 עתידים להיבנות, שכונת מגורים שתמנה כ -1475 יחידות דיור, מבני דיור מיוחדים לאוכלוסייה המבוגרת ומבנים ומוסדות לשירות הציבור. מתוך כלל שטח התוכנית כ – 2,800 מ"ר יוקצו למסחר, וכ – 6,700 מ"ר יוקצו לתעסוקה.

התוכנית מפרטת בנייתן של כ – 1,400 יחידות דיור וכמו כן שטחים נרחבים המיועדים להישאר פתוחים לשירותם ונוחיותם של כלל תושבי העיר, בשטחים הללו יסללו שבילים להולכי רגל ולרוכבי אופניים, יבנו מתקנים הנדסיים לשירות הציבור, יוקצו אזורי חניה שאינה מקורה וישמרו ויטופחו אזורים אשר תורמים לנוף הסביבתי כמו מגרש 4000 שהינו מתחם לשימור בוטני בו יותרו הקמת בתי קפה, מסעדה, גלריה לאמנות וכיוצ"ב.

מידי שנה מגדילה רעננה את מספר תושביה בכ- 1.6% בממוצע, הקרבה לתל אביב, ריבוי אפשרויות התעסוקה, רמת החינוך הגבוהה ואיכות החיים הגבוהה, הופכים את רעננה לאטרקטיבית ביותר עבור משפחות צעירות וכמו כן אוכלוסייה בוגרת שמעוניינת בחיים אורבניים שקטים. הקרקעות הניתנות להשקעה ברעננה הינן מוגבלות ופרויקט רע – מק 2012 ב רעננה, נחשב לאחת הקרקעות האחרונות המיועדות להשקעה באזור, קרקעות למכירה ברעננה מתוך הפרויקט מפורטות בדף הוראות תכנית.

קרקעות למכירה ברעננה - גושים וחלקות בתוכנית

השכונה החדשה עתידה להיבנות בתחומים אלו: חלק מגוש 6581, חלק מתוך גוש 6582, חלק מתוך גוש 6584 וחלק מתוך גוש 6588. את הפירוט לגבי כל חלקה ומה עתיד להיבנות בכל חלקה ניתן לקבל במשרדנו א.ב מוראנו, כמו כן אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם מיטב המומחים במשרדנו ולקבל מידע מלא על רכישת קרקעות המיועדות למסחר או למגורים מתוכך פרויקט זה.

מהי תכנית מתאר רע מק 2012 ברעננה א.ב מוראנו קרקעות למכירה

קהל לקוחותינו שלום!
משרדנו עבר לכתובת חדשה:
סוקולוב 46 הוד השרון
מגדלי כיכר המושבה קומה 9
נשמח לראותכם.

דילוג לתוכן