יזמות ושיווק נדל"ן
איתור, פיתוח ושיווק קרקעות נדל"ן להשקעה.
א.ב מוראנו תמונת רקע
א.ב מוראנו תמונת רקע

קרקעות למכירה בקריית ביאליק – מרחיבים את הקהילה העירונית בלב הצפון

חברתנו א.ב מוראנו מציעה לקהל לקוחותיה, קרקעות למכירה בקריית ביאליק מתוך פרויקט אשר יזמה עריית קריית ביאליק – ביאליק על הפארק. בעת איתור קרקעות פוטנציאליות להשקעה, פועל משרדנו מתוך ניתוח מעמיק של שוק הנדל"ן הישראלי, הבנת מגמותיו השונות ובחינת שטחים מתוך פרויקטים שונים. חברתנו א.ב מוראנו מציעה מתוך פרויקט זה קרקעות למכירה בקריית ביאליק שנמצאו כבעלות פוטנציאל גבוה לתשואות גבוהות, תכנית המתאר של הפרויקט מאושרת והבנייה עתידה להתחיל בתוך שנים בודדות.

קרקעות למכירה בקריית ביאליק א.ב מוראנו קרקעות למכירה

היכן ממוקם פרויקט ביאליק על הפארק ומה הוא כולל?

הפרויקט ממוקם צפונית לשכונת הרקפות, השכונה החדשה והיוקרתית ביותר בקריית ביאליק, בנוסף הוא ממוקם בקרבה לצירי תחבורה ראשיים, ביניהם כביש "עוקף קריות" וכביש 79 המחבר בין אזור הקריות ליישובי הצפון. במסגרת תכנית המתאר של הפרויקט הוקצו כ- 950 דונם לבנייתה של שכונת מגורים, הקמת מתחמי קניות ומסחר, הקמת בנייני משרדים ואזורי תעסוקה, מבנים ומוסדות ציבוריים, מבנים למטרות ספורט ופנאי, ופארק רחב היקף אשר יתחבר לפארק העירוני הקיים.

קריית ביאליק הינה העיר המזרחית ביותר מבין כל הערים באזור הקריות ומאופיינת בפרישה אורכית וצרה של שכונותיה. העיר הצפונית מונה כ- 40,000 תושבים ומידי שנה אוכלוסייתה גדלה בכ- 1% בממוצע, יחד עם זאת אנו צופים כי תחול עלייה בקצב גידול האוכלוסייה בשנים הקרובות וזאת לאור כך שמחירי הנדל"ן הגבוהים במרכז הארץ מביאים אנשים רבים לתור אחר אלטרנטיבות אחרות לחיים המשלבים אורח חיים אורבני ורמת חיים גבוהה באזור צפון הארץ.

קריית ביאליק אשר ממוקמת על יד חיפה, ובקרבה לצירי תנועה ראשיים ואזורי מסחר נרחבים, מושכת אליה בעיקר משפחות צעירות אשר נמצאות בתחילת דרכן ומעוניינות לבסס את חייהן בשטח עירוני בצפון הארץ, ליהנות מרמת חיים גבוהה, מוסדות חינוך טובים ויחד עם זאת ליהנות מחיי קהילה אשר מאוד מאפיינים את אורח החיים בקריית ביאליק.

אילו קרקעות למכירה בקריית ביאליק אנו מציעים למכירה?

במסגרת הפרויקט ביאליק על הפארק, קיימים שטחים נרחבים שיועדו לבנייתה של שכונת מגורים לצד שטחים שייעודם מסחרי ותעסוקתי. משרדנו א.ב מוראנו מציע למכירה, הן שטחים המיועדים למסחר ותעסוקה, והן שטחים המיועדים למטרת מגורים. בתקנון הפרויקט ניתן למצוא את החלוקה של הגושים והחלקות ועבור מה כל גוש וכל חלקה מיועדים. מומחי הנדל"ן במשרדנו ישמחו לספק לכם את כל המידע הנדרש בכדי לבצע את עסקת הנדל"ן המתאימה ביותר עבורכם ואשר תניב לכם את התשואות הגבוהות ביותר, וישמחו לספר לכם איזה גוש ואיזו חלקה ניתנים לרכישה מתוך קרקעות למכירה בקריית ביאליק ומה הפוטנציאל הכלכלי שלהם.

היכן ממוקם פרויקט ביאליק על הפארק א.ב מוראנו קרקעות למכירה
א.ב מוראנו אייקון חץ
דילוג לתוכן