א.ב מוראנו לוגו

קרקעות למכירה בקריית ביאליק – מרחיבים את הקהילה העירונית בלב הצפון

חברתנו א.ב מוראנו מציעה לקהל לקוחותיה, קרקעות למכירה בקריית ביאליק מתוך פרויקט אשר יזמה עריית קריית ביאליק – ביאליק על הפארק. בעת איתור קרקעות פוטנציאליות להשקעה, פועל משרדנו מתוך ניתוח מעמיק של שוק הנדל"ן הישראלי, הבנת מגמותיו השונות ובחינת שטחים מתוך פרויקטים שונים. חברתנו א.ב מוראנו מציעה מתוך פרויקט זה קרקעות למכירה בקריית ביאליק שנמצאו כבעלות פוטנציאל גבוה לתשואות גבוהות, תכנית המתאר של הפרויקט מאושרת והבנייה עתידה להתחיל בתוך שנים בודדות.

קרקעות למכירה בקריית ביאליק א.ב מוראנו קרקעות למכירה
לקוחות 
ממליצים
Tamara
Tamara
ממליץ מקומי · 43 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מוראנו - ממליצה ממליצה ממליצה. אנחנו גרים במרכז הארץ וחיפשנו קרקע להשקעה או מגרשים למכירה בצפון הארץ (הון עצמי שלנו לא בדיוק מאפשר לקנות דירה ללא משכנתא במרכז אז החלטנו להשקיע בקרקעות למכירה ולא מצטערים על כך). לא היה ממי לקבל המלצות כי קרובינו לא בקיאים בתחום אז חיפשנו באינטרנט. הגענו לא.ב מוראנו אחרי ששוחחנו כבר עם שתי חברות אחרות שעוסקות בתחום ואהבנו את השירות (כבר מהשיחה הטלפונית הראשונה) ואת ההסבר הקצר שקיבלנו. לא קל להגיע להחלטה אך בחברת א.ב מוראנו באמת שמנסים לעזור, להקל ולהסביר על כל שלב ושלב בתהליך. מקווה שזו ההתחלה של דרך ונוכל להשקיע ולהרוויח עוד וכמובן שנעשה את זה עם חברת מוראנו.
לירן סבן
לירן סבן
7 סקירות
googleקרא עוד
הייתי השבוע בפגישה אצלהם ומצאתי הזדמנות מטורפת לקרקע בהוד השרון, אחרי התייעצות עם האישה הלכנו על זה בכל הכוח! שירות טוב והם חבר׳ה מאוד אמינים!
גלעד חיים אריאל
גלעד חיים אריאל
88 סקירות
googleקרא עוד
על מנת להרוויח כסף צריך להשקיע כסף, קיימת אפשרות להשקיע בכמה אפיקים דוגמת הבנק ומסחר בשוק ההון. העניין הוא שההשקעה בבנק אינה מניבה, ואילו המסחר בשוק ההון כרוך בסיכונים לא מעטים. השקעה בקרקע לעומת זאת לדעתי בחירה נכונה ולכן ניגשתי לא.ב .מוראנו ורכשתי קרקע .שירות יוצא מן הכלל, מומלץ
Kfir yahav‏
Kfir yahav‏
5 סקירות
googleקרא עוד
דיברתי עם לידור בטלפון לגבי קרקע למכירה, רציתי לדעת איזה גוש ואיזה חלקה. קיבלתי שירות מצויין ומקצועי!
הודיה גבאי
הודיה גבאי
5 סקירות
googleקרא עוד
זרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום! השירות של א.ב מוראנו פשוט מעולה. הם עזרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום!
AHARON SABAG
AHARON SABAG
21 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מורנו חברה אמינה, מקצועית,צוות מעולה, ליווי סופר מקצועי, מרוצה מאוד מהטיפול וממליץ עליהם בחום,רואים תוצאות חיוביות בפרק זמן קצר. יישר כח לאהרן והצוות.
דני אברהמי
דני אברהמי
58 סקירות
googleקרא עוד
אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות. אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות.
הקודם
הבא

היכן ממוקם פרויקט ביאליק על הפארק ומה הוא כולל?

הפרויקט ממוקם צפונית לשכונת הרקפות, השכונה החדשה והיוקרתית ביותר בקריית ביאליק, בנוסף הוא ממוקם בקרבה לצירי תחבורה ראשיים, ביניהם כביש "עוקף קריות" וכביש 79 המחבר בין אזור הקריות ליישובי הצפון. במסגרת תכנית המתאר של הפרויקט הוקצו כ- 950 דונם לבנייתה של שכונת מגורים, הקמת מתחמי קניות ומסחר, הקמת בנייני משרדים ואזורי תעסוקה, מבנים ומוסדות ציבוריים, מבנים למטרות ספורט ופנאי, ופארק רחב היקף אשר יתחבר לפארק העירוני הקיים.

קריית ביאליק הינה העיר המזרחית ביותר מבין כל הערים באזור הקריות ומאופיינת בפרישה אורכית וצרה של שכונותיה. העיר הצפונית מונה כ- 40,000 תושבים ומידי שנה אוכלוסייתה גדלה בכ- 1% בממוצע, יחד עם זאת אנו צופים כי תחול עלייה בקצב גידול האוכלוסייה בשנים הקרובות וזאת לאור כך שמחירי הנדל"ן הגבוהים במרכז הארץ מביאים אנשים רבים לתור אחר אלטרנטיבות אחרות לחיים המשלבים אורח חיים אורבני ורמת חיים גבוהה באזור צפון הארץ.

קריית ביאליק אשר ממוקמת על יד חיפה, ובקרבה לצירי תנועה ראשיים ואזורי מסחר נרחבים, מושכת אליה בעיקר משפחות צעירות אשר נמצאות בתחילת דרכן ומעוניינות לבסס את חייהן בשטח עירוני בצפון הארץ, ליהנות מרמת חיים גבוהה, מוסדות חינוך טובים ויחד עם זאת ליהנות מחיי קהילה אשר מאוד מאפיינים את אורח החיים בקריית ביאליק.

אילו קרקעות למכירה בקריית ביאליק אנו מציעים למכירה?

במסגרת הפרויקט ביאליק על הפארק, קיימים שטחים נרחבים שיועדו לבנייתה של שכונת מגורים לצד שטחים שייעודם מסחרי ותעסוקתי. משרדנו א.ב מוראנו מציע למכירה, הן שטחים המיועדים למסחר ותעסוקה, והן שטחים המיועדים למטרת מגורים. בתקנון הפרויקט ניתן למצוא את החלוקה של הגושים והחלקות ועבור מה כל גוש וכל חלקה מיועדים. מומחי הנדל"ן במשרדנו ישמחו לספק לכם את כל המידע הנדרש בכדי לבצע את עסקת הנדל"ן המתאימה ביותר עבורכם ואשר תניב לכם את התשואות הגבוהות ביותר, וישמחו לספר לכם איזה גוש ואיזו חלקה ניתנים לרכישה מתוך קרקעות למכירה בקריית ביאליק ומה הפוטנציאל הכלכלי שלהם.

היכן ממוקם פרויקט ביאליק על הפארק א.ב מוראנו קרקעות למכירה
דילוג לתוכן