א.ב מוראנו לוגו

קרקעות למכירה בקדימה-צורן– הזדמנות לנכס בשרון

חברת א.ב מוראנו מאתרת עבור לקוחותיה את הפרויקטים המובילים והבטוחים ביותר בתחום הקרקעות והמגרשים להשקעה ולמכירה, כעת בהזדמנות יוצאת דופן חברתנו מציעה קרקעות למכירה בקדימה צורן מתוך פרויקט שיזמה המועצה המקומית. הפרויקט נועד להרחבת היישובים קדימה וצורן והקמתו של מרכז מסחרי ושכונת מגורים באזור התפר בין היישובים. א.ב מוראנו מציעה קרקעות למכירה בקדימה צורן מתוך פרויקט זה, המיועדות למטרות שונות כגון: מסחר, מגורים ותעסוקה.

קרקעות למכירה בקדימה צורן א.ב מוראנו קרקעות למכירה
לקוחות 
ממליצים
Tamara
Tamara
ממליץ מקומי · 43 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מוראנו - ממליצה ממליצה ממליצה. אנחנו גרים במרכז הארץ וחיפשנו קרקע להשקעה או מגרשים למכירה בצפון הארץ (הון עצמי שלנו לא בדיוק מאפשר לקנות דירה ללא משכנתא במרכז אז החלטנו להשקיע בקרקעות למכירה ולא מצטערים על כך). לא היה ממי לקבל המלצות כי קרובינו לא בקיאים בתחום אז חיפשנו באינטרנט. הגענו לא.ב מוראנו אחרי ששוחחנו כבר עם שתי חברות אחרות שעוסקות בתחום ואהבנו את השירות (כבר מהשיחה הטלפונית הראשונה) ואת ההסבר הקצר שקיבלנו. לא קל להגיע להחלטה אך בחברת א.ב מוראנו באמת שמנסים לעזור, להקל ולהסביר על כל שלב ושלב בתהליך. מקווה שזו ההתחלה של דרך ונוכל להשקיע ולהרוויח עוד וכמובן שנעשה את זה עם חברת מוראנו.
לירן סבן
לירן סבן
7 סקירות
googleקרא עוד
הייתי השבוע בפגישה אצלהם ומצאתי הזדמנות מטורפת לקרקע בהוד השרון, אחרי התייעצות עם האישה הלכנו על זה בכל הכוח! שירות טוב והם חבר׳ה מאוד אמינים!
גלעד חיים אריאל
גלעד חיים אריאל
88 סקירות
googleקרא עוד
על מנת להרוויח כסף צריך להשקיע כסף, קיימת אפשרות להשקיע בכמה אפיקים דוגמת הבנק ומסחר בשוק ההון. העניין הוא שההשקעה בבנק אינה מניבה, ואילו המסחר בשוק ההון כרוך בסיכונים לא מעטים. השקעה בקרקע לעומת זאת לדעתי בחירה נכונה ולכן ניגשתי לא.ב .מוראנו ורכשתי קרקע .שירות יוצא מן הכלל, מומלץ
Kfir yahav‏
Kfir yahav‏
5 סקירות
googleקרא עוד
דיברתי עם לידור בטלפון לגבי קרקע למכירה, רציתי לדעת איזה גוש ואיזה חלקה. קיבלתי שירות מצויין ומקצועי!
הודיה גבאי
הודיה גבאי
5 סקירות
googleקרא עוד
זרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום! השירות של א.ב מוראנו פשוט מעולה. הם עזרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום!
AHARON SABAG
AHARON SABAG
21 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מורנו חברה אמינה, מקצועית,צוות מעולה, ליווי סופר מקצועי, מרוצה מאוד מהטיפול וממליץ עליהם בחום,רואים תוצאות חיוביות בפרק זמן קצר. יישר כח לאהרן והצוות.
דני אברהמי
דני אברהמי
58 סקירות
googleקרא עוד
אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות. אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות.
הקודם
הבא

מה מטרת פרויקט קדימה – צורן?

אחד הדברים שחשוב להבין על היישוב קדימה – צורן הינו, שהוא אמנם אוחד לכדי יישוב קהילתי אחד אשר עומד תחת אותה מועצה מקומית כבר בשנת 2003, אולם בפועל קיים שטח חקלאי נרחב בין היישובים, דבר אשר יוצר נפרדות בין האוכלוסיות בשני היישובים. במטרה לאחד את היישובים גם מבחינה פיזית וליצור קהילה אחת המעורבת זו בזו, יזמה המועצה המקומית את פרויקט קדימה – צורן.

השטח עליו מדובר בפרויקט קדימה – צורן, פרוש על כ 11,000 דונמים ממערב לצורן וממזרח לקדימה, תוכנית המתאר מייעדת מתוך מתחם זה כ – 600 דונם לבנייתה של שכונת מגורים בשטח המערבי של צורן והמזרחי של קדימה, במרכז של שכונה זו, עתיד להיבנות מרכז מסחרי ומרכז קהילתי, מוסדות ציבוריים ודרכי גישה לרוכבי אופניים והולכי רגל המעוניינים להתנייד בקלות מקדימה לצורן ולהפך.

קצב גידול האוכלוסייה בקדימה צורן גבוה מאוד בשנים האחרונות ובשל כך ישנו צורך להמשיך ולהרחיב את היישוב על ידי בנייתן של שכונות מגורים ומרכזי מסחר חדשים. אנו מציעים קרקעות למכירה בקדימה – צורן שערכן צפוי לצמוח בעשרות אחוזים ואף ביותר מכך בתוך מספר שנים.
תכנית המתאר של פרויקט קדימה – צורן, הינה התוכנית היחידה מתוך כל הפרויקטים שלנו שעדיין לא קיבלה את אישורה, יחד עם זאת, משרדנו מוצא את התוכנית הזו כהזדמנות נדל"ן הן עבור משקיעים והן עבור רוכשים פרטיים המעוניינים לרכוש נכס באחד היישובים הפסטורליים והכפריים ביותר באזור השרון.

אילו קרקעות מוצעות למכירה מתוך הפרויקט?

חברתנו א.ב מוראנו מאפשרת ללקוחותיה לרכוש קרקעות מהפרויקט המיועדות למסחר ולמגורים, את הפרטים המדויקים של כל גוש ומספר חלקה המוצעים לרכישה ניתן לקבל במשרדנו, כמו כן, ישנו פירוט של כל הגושים והחלקות אשר כלולים במתחם הפרויקט בדף הוראות תכנית, הפירוט כולל טבלה המציגה כל גוש ואיזו חלקה מתוכו כלולה בתוכנית.

מה מטרת פרויקט קדימה צורן א.ב מוראנו קרקעות למכירה
דילוג לתוכן