יזמות ושיווק נדל"ן
איתור, פיתוח ושיווק קרקעות נדל"ן להשקעה.
א.ב מוראנו תמונת רקע
א.ב מוראנו תמונת רקע

קרקעות למכירה בקדימה-צורן– הזדמנות לנכס בשרון

חברת א.ב מוראנו מאתרת עבור לקוחותיה את הפרויקטים המובילים והבטוחים ביותר בתחום הקרקעות והמגרשים להשקעה ולמכירה, כעת בהזדמנות יוצאת דופן חברתנו מציעה קרקעות למכירה בקדימה צורן מתוך פרויקט שיזמה המועצה המקומית. הפרויקט נועד להרחבת היישובים קדימה וצורן והקמתו של מרכז מסחרי ושכונת מגורים באזור התפר בין היישובים. א.ב מוראנו מציעה קרקעות למכירה בקדימה צורן מתוך פרויקט זה, המיועדות למטרות שונות כגון: מסחר, מגורים ותעסוקה.

קרקעות למכירה בקדימה צורן א.ב מוראנו קרקעות למכירה

מה מטרת פרויקט קדימה – צורן?

אחד הדברים שחשוב להבין על היישוב קדימה – צורן הינו, שהוא אמנם אוחד לכדי יישוב קהילתי אחד אשר עומד תחת אותה מועצה מקומית כבר בשנת 2003, אולם בפועל קיים שטח חקלאי נרחב בין היישובים, דבר אשר יוצר נפרדות בין האוכלוסיות בשני היישובים. במטרה לאחד את היישובים גם מבחינה פיזית וליצור קהילה אחת המעורבת זו בזו, יזמה המועצה המקומית את פרויקט קדימה – צורן.

השטח עליו מדובר בפרויקט קדימה – צורן, פרוש על כ 11,000 דונמים ממערב לצורן וממזרח לקדימה, תוכנית המתאר מייעדת מתוך מתחם זה כ – 600 דונם לבנייתה של שכונת מגורים בשטח המערבי של צורן והמזרחי של קדימה, במרכז של שכונה זו, עתיד להיבנות מרכז מסחרי ומרכז קהילתי, מוסדות ציבוריים ודרכי גישה לרוכבי אופניים והולכי רגל המעוניינים להתנייד בקלות מקדימה לצורן ולהפך.

קצב גידול האוכלוסייה בקדימה צורן גבוה מאוד בשנים האחרונות ובשל כך ישנו צורך להמשיך ולהרחיב את היישוב על ידי בנייתן של שכונות מגורים ומרכזי מסחר חדשים. אנו מציעים קרקעות למכירה בקדימה – צורן שערכן צפוי לצמוח בעשרות אחוזים ואף ביותר מכך בתוך מספר שנים.
תכנית המתאר של פרויקט קדימה – צורן, הינה התוכנית היחידה מתוך כל הפרויקטים שלנו שעדיין לא קיבלה את אישורה, יחד עם זאת, משרדנו מוצא את התוכנית הזו כהזדמנות נדל"ן הן עבור משקיעים והן עבור רוכשים פרטיים המעוניינים לרכוש נכס באחד היישובים הפסטורליים והכפריים ביותר באזור השרון.

אילו קרקעות מוצעות למכירה מתוך הפרויקט?

חברתנו א.ב מוראנו מאפשרת ללקוחותיה לרכוש קרקעות מהפרויקט המיועדות למסחר ולמגורים, את הפרטים המדויקים של כל גוש ומספר חלקה המוצעים לרכישה ניתן לקבל במשרדנו, כמו כן, ישנו פירוט של כל הגושים והחלקות אשר כלולים במתחם הפרויקט בדף הוראות תכנית, הפירוט כולל טבלה המציגה כל גוש ואיזו חלקה מתוכו כלולה בתוכנית.

מה מטרת פרויקט קדימה צורן א.ב מוראנו קרקעות למכירה
א.ב מוראנו אייקון חץ
דילוג לתוכן