יזמות ושיווק נדל"ן
איתור, פיתוח ושיווק קרקעות נדל"ן להשקעה.
א.ב מוראנו תמונת רקע
א.ב מוראנו תמונת רקע

קרקעות למכירה בחדרה - הזדמנות לרכישת קרקעות בקרבת הים

מטרת משרדנו א.ב מוראנו היא לאתר את הקרקעות והפרויקטים בעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר לתשואות גבוהות ביחס לפרק הזמן בו הפרויקט עתיד לצאת לפועל. קירבה לים היא אחד הפרמטרים אשר מעלים ערכה של קרקע ואף מבטיחים לבעליה שערכה תמיד יהיה במגמת עליה. במסגרת פרויקט רובע הים – חדרה, חברתנו א.ב מוראנו, מציעה לקהל לקוחותיה קרקעות למכירה בחדרה באזורה המערבי של העיר, אנו מציעים קרקעות למכירה בחדרה המיועדות למסחר, למגורים, למסחר ולתיירות.

חדרה עיר תוססת א.ב מוראנו קרקעות למכירה

אילו קרקעות מוצעות למכירה במסגרת פרויקט רובע הים – חדרה?

תוכנית המתאר של פרויקט רובע הים – חדרה אשר יזמה עריית חדרה, מפורטת ואושרה על ידי הועדה המחוזית. תוכנית מתאר זו, עומדת לשנות את פניה של כל העיר ולהפכה למוקד משיכה הן מבחינה תעסוקתית והן מבחינה תיירותית. הפרויקט משתרע על שטח של כ – 2,700 דונם, בהם עתידים להיבנות כ- 10,000 יחידות דיור, אזורי מסחר ותעסוקה, מבנים ציבוריים, מתחמי תיירות, חניונים וטיילת חדשה למרגלות חוף הים, בנוסף, יותר ממחצית מכלל השטח בתוכנית יועד למרחבים פתוחים לרשות הציבור ולטיפוח ושימור הנוף הקיים.

גבולותיה של תוכנית זו הינם: מדרום – שכונת גבעת אולגה, מצפון – נחל, ממזרח – כביש 2, וממערב אחת מרצועות החוף היפות ביותר בארץ. במסגרת התוכנית רכשה חברתו א.ב מוראנו שטחים נרחבים מתוך הפרויקט וכעת אנו מציעים קרקעות למכירה בחדרה אשר נבחרו בקפידה ועשויות להעניק לבעליהן תשואות גבוהות לכשהפרויקט יצא לפועל.

חדרה - עיר תוססת במרחב פסטורלי

מבחינה גיאוגרפית חדרה ממוקמת היטב ונמצאת בדיוק בין שתי ערים גדולות חיפה ותל אביב ובשכנות ליישובי עמק חפר וליישובי השרון, הקירבה הנוחה ליישובים משמעותיים בארץ, הופך אותה לעיר בעלת פוטנציאל תיירותי ותעסוקתי מבין הגבוהים בארץ, ואכן בשנים האחרונות קצב גידול האוכלוסייה בעיר במגמת עלייה, עם ביקוש רב לרכישת נכסים וקרקעות בשכונות המתפתחות כדוגמת שכונת עין הים המבוקשת.

פרויקט רובע הים – חדרה, נועד לשפר את פני העיר על ידי הכשרת שטחים נרחבים למסחר, בילוי, תעסוקה ותיירות. על קו החוף עתידים להיבנות 10 בתי מלון אשר ימנו כ 1,400 חדרים, כמו כן יוקצו לאזור הצמוד לים שטחים למסחר כגון: מסעדות, בתי קפה, חנויות ועוד.

חדרה עיר תוססת א.ב מוראנו קרקעות למכירה

קרקעות למכירה בחדרה - גושים וחלקות בתוכנית

תוכנית המתאר של הפרויקט מתייחסת לשטחים הללו: גוש 10005 במלואו, גוש 10006 במלואו ובנוסף חלקים מתוך גושים: 10002, 10004, 10007, 10008, 10009, 10010 ו – 10011. פירוט לגבי כל חלקה ומה יבנה בתחום של אותה חלקה ניתן לקבל במשרדנו א.ב מוראנו.

קהל לקוחותינו שלום!
משרדנו עבר לכתובת חדשה:
סוקולוב 46 הוד השרון
מגדלי כיכר המושבה קומה 9
נשמח לראותכם.

דילוג לתוכן