א.ב מוראנו לוגו

קרקעות למכירה בהוד השרון - נשארים עם רגליים על הקרקע

א.ב מוראנו מציעה לכם קרקעות למכירה בהוד השרון, העיר שנחשבת לאחת הערים המתפתחות והמבוקשות בישראל, כיום מתגוררים בעיר כ-65,000 תושבים כאשר קצב גידול האוכלוסייה במגמת עלייה מידי שנה, בהתאם לביקוש הרב של אנשים לבסס חייהם בהוד השרון כך גם ישנו ביקוש עצום לשטחי מסחר, תעסוקה, משרדים וכמובן יחידות דיור. תוכנית המתאר הר 1202 – הוד השרון, אשר יזמה עריית הוד השרון מתפרשת על שטח של כ – 1280 דונם שיועדו למגורים, מסחר, תעסוקה ושטחים ציבוריים, א.ב מוראנו מציעה לקהל לקוחותיה קרקעות למכירה בהוד השרון מתוך פרויקט זה.

קרקעות למכירה בהוד השרון א.ב מוראנו קרקעות למכירה
לקוחות 
ממליצים
Tamara
Tamara
ממליץ מקומי · 43 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מוראנו - ממליצה ממליצה ממליצה. אנחנו גרים במרכז הארץ וחיפשנו קרקע להשקעה או מגרשים למכירה בצפון הארץ (הון עצמי שלנו לא בדיוק מאפשר לקנות דירה ללא משכנתא במרכז אז החלטנו להשקיע בקרקעות למכירה ולא מצטערים על כך). לא היה ממי לקבל המלצות כי קרובינו לא בקיאים בתחום אז חיפשנו באינטרנט. הגענו לא.ב מוראנו אחרי ששוחחנו כבר עם שתי חברות אחרות שעוסקות בתחום ואהבנו את השירות (כבר מהשיחה הטלפונית הראשונה) ואת ההסבר הקצר שקיבלנו. לא קל להגיע להחלטה אך בחברת א.ב מוראנו באמת שמנסים לעזור, להקל ולהסביר על כל שלב ושלב בתהליך. מקווה שזו ההתחלה של דרך ונוכל להשקיע ולהרוויח עוד וכמובן שנעשה את זה עם חברת מוראנו.
לירן סבן
לירן סבן
7 סקירות
googleקרא עוד
הייתי השבוע בפגישה אצלהם ומצאתי הזדמנות מטורפת לקרקע בהוד השרון, אחרי התייעצות עם האישה הלכנו על זה בכל הכוח! שירות טוב והם חבר׳ה מאוד אמינים!
גלעד חיים אריאל
גלעד חיים אריאל
88 סקירות
googleקרא עוד
על מנת להרוויח כסף צריך להשקיע כסף, קיימת אפשרות להשקיע בכמה אפיקים דוגמת הבנק ומסחר בשוק ההון. העניין הוא שההשקעה בבנק אינה מניבה, ואילו המסחר בשוק ההון כרוך בסיכונים לא מעטים. השקעה בקרקע לעומת זאת לדעתי בחירה נכונה ולכן ניגשתי לא.ב .מוראנו ורכשתי קרקע .שירות יוצא מן הכלל, מומלץ
Kfir yahav‏
Kfir yahav‏
5 סקירות
googleקרא עוד
דיברתי עם לידור בטלפון לגבי קרקע למכירה, רציתי לדעת איזה גוש ואיזה חלקה. קיבלתי שירות מצויין ומקצועי!
הודיה גבאי
הודיה גבאי
5 סקירות
googleקרא עוד
זרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום! השירות של א.ב מוראנו פשוט מעולה. הם עזרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום!
AHARON SABAG
AHARON SABAG
21 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מורנו חברה אמינה, מקצועית,צוות מעולה, ליווי סופר מקצועי, מרוצה מאוד מהטיפול וממליץ עליהם בחום,רואים תוצאות חיוביות בפרק זמן קצר. יישר כח לאהרן והצוות.
דני אברהמי
דני אברהמי
58 סקירות
googleקרא עוד
אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות. אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות.
הקודם
הבא

מהי תכנית מתאר הר 1202 – הוד השרון

תכנית מתאר זו ביוזמתה של עריית הוד השרון ממוקמת במתחם 531 שהינו אחת מעתודות הקרקע האחרונות לבנייה באזור, הוא שוכן בחלקה הצפוני של הוד השרון וממוקם היטב מבחינה אסטרטגית. המיקום בעל נגישות גבוהה, כאשר מצפון עובר כביש 531 המחבר בין כביש 4 לכביש 6, ממזרח כביש 40 המחבר בין הצפון לדרום, כמו כן בצמידות למתחם 531 קיימות תחנות רכבת סוקולוב הוד השרון ונורדאו כפר סבא ובסמוך אליו מתחם קניות ובילוי G כפר סבא.

התשתיות הקיימות, הנגישות הגבוהה והקירבה לאזורים מבוקשים ומאוכלסים הופכים את המתחם לאחת מהשקעות הנדל"ן האטרקטיביות ביותר הקיימות כיום בישראל. תוכנית המתאר הר 1202 – הוד השרון מאושרת ועתידה לצאת אל הפועל בתוך מספר שנים, א.ב מוראנו מספקים קרקעות למכירה בהוד השרון המיועדות לצורכי מגורים מסחר ותעסוקה מתוך פרויקט זה.

הוד השרון - שילוב מנצח בין חיים עירוניים לחיים כפריים

כאשר קצב גידול האוכלוסייה בארץ הולך וגדל מידי שנה, ומגמת הבנייה שואפת לגובה, כבר נדיר למצוא ערים מפותחות אשר טובלות בירוק כמו הוד השרון. השילוב בין חיי עיר שופעים באטרקציות ומקומות בילוי, מתחמי קניות, חיי תרבות ומוסדות חינוך ברמה גבוהה לבין שפע של פינות חמד ירוקות, פארקים ושטחים פתוחים באווירה כפרית אשר העיר טובלת בהן, מושכות אל הוד השרון משפחות רבות המעוניינות ברמת חיים גבוהה ונגישות רבה למרכזי בילוי, קניות ותעסוקה.

הוד השרון שילוב מנצח א.ב מוראנו קרקעות למכירה

קרקעות למכירה בהוד השרון במסגרת הפרויקט:

אנו מציעים מספר חלקות למכירה מתוך גוש 6409 וגוש 6410 :
גוש 6409 – חלקות: 1- 5, 8 – 9, 11, 13 – 19, 21 – 28, 30 – 39, 41 – 42, 45 – 57, חלקה 78 וחלקה 96 במלואן, בנוסף חלק מתוך חלקה 40 בגוש זה.
גוש 6410 – חלקות: 1 – 2, 4, 7 – 9, 13, 20 – 29, 33, 35 – 39, 42 – 44, 133 – 136, 278 במלואן, בנוסף חלק מתוך חלקה 292 בגוש זה.

דילוג לתוכן