א.ב מוראנו לוגו

פרויקט קדימה - צורן

קדימה מציעה לתושביה סביבה כפרית, פסטורלית וירוקה, אך במיקום שקשה להתחרות בו – באזור השרון הנחשק, אבן יהודה, רעננה והרצליה. היישוב מתאפיין באוכלוסייה משכילה ואמידה, וכן במערכת חינוך מצוינת – שהופכת אותו ליעד מבוקש.
קדימה מאופיינת כמתקדמת ושילשה את אוכלוסייתה ב 15 שנים האחרונות בזכות התפתחותה. בנוסף, ביישוב קיימות כל התשתיות הדרושות לרמת חיים גבוהה כגון מוסדות חינוך, תחבורה ציבורית, מרכזי בריאות, מרכזים קהילתיים ועוד.
חברתנו מציעה למכירה במתחם A הממוקמת בצמוד לקדימה הוותיקה הצפונית, מזרחית לכביש 4, מערבית לכביש 562, ובצמוד ליער האילנות, כאשר עתידי להבנות כ למעלה מ- 1,000 יח"ד, ולמעלה מ- 400,000 מ"ר שטחי מסחר ותעסוקה.
בנוסף, תוך שילוב בין קדימה הוותיקה לשכונות החדשות על מנת לצמצם פערים בין השכונות באמצעות אזורי פיתוח חדשים שיכללו צירי אופניים, הגדלת הנגישות התוך יישובית, ופיתוח האופי הכפרי של היישוב באמצעות טיילות, רצועות שצ"פים, ושמורות טבע.

file shared

יזם התכנית

מועצה מקומית קדימה-צורן

priority lowest

סטטוס תכנוני

לפני אישור תכנית

apartment

מבני ציבור

כ- 400,000 מ"ר

home 3

מספר יח"ד

1,700 יח"ד

new construction

שטחי מסחר

כ- 120,000 מ"ר

briefcase 24

שטח תעסוקה

כ- 300,000 מ"ר

maximize area

שטח התכנית

כ- 600 דונם

קדימה – צורן זהו יישוב עם אווירה כפרית ייחודית, המתאפיין באוכלוסיה אמידה ומשכילה. היישוב קרוב לכביש 4 ולערים רעננה ונתניה. היום יש הזדמנות לרכוש קרקע במתחם A במיקום מעולה, קרוב לעורקי תנעוה ראשיים, מזרחית לכביש 4, מערבית לכביש 562 וסמוך ליער האילנות. במתחם זה מתוכננים להיבנות למעלה מ-1,000 יחידות דיור וכ-4,000 מ"ר שטחי מסחר. קרקע להשקעה היא גם משאב וגם נכס בטוח להשקעה שרווח נאה בצידו, ההשקעה היא בטוחה ולא תלויה בשינוי המצב הביטחוני או הכלכלי. בנוסף, משרדנו מספק ליווי מקצועי עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, גם אחרי רכישת הקרקע.

הקרקעות במתחם A הן קרקעות שאפשר לבנות עליהן מבני מגורים, או כדי לגור שם וליהנות מהאווירה הפסטורלית ומחיי הקהילה העשירים בצורן- קדימה וגם לגור סמוך לעורקי תנועה ראשיים, קרוב לערים נתניה ורעננה, או לבנות מבני מגורים ולמכור אותם או להשכיר אותם. בנוסף, אפשר להשקיע גם בשטחי המסחר ולבנות שם מרכזי קניות ובילוי, כולל: מסעדות, חנויות, מרכזים מסחריים וקניון ולהשכיר אותן או למכור אותן ופשוט ליהנות מנכסים מניבים לאורך זמן. ביישוב יש תשתיות לרמת חיים מאוד גבוהה, כולל מוסדות חינוך, כולל בית הספר הדמוקרטי ביישוב, כך שיש משפחות שירצו לגור ביישוב, כדי שהם יוכלו להגיע לבית הספר הדמוקרטי בקלות אחרי שהם רושמים לשם את ילדיהם, שירותים ציבוריים וחיי קהילה עשירים.

לקוחות 
ממליצים
Tamara
Tamara
ממליץ מקומי · 43 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מוראנו - ממליצה ממליצה ממליצה. אנחנו גרים במרכז הארץ וחיפשנו קרקע להשקעה או מגרשים למכירה בצפון הארץ (הון עצמי שלנו לא בדיוק מאפשר לקנות דירה ללא משכנתא במרכז אז החלטנו להשקיע בקרקעות למכירה ולא מצטערים על כך). לא היה ממי לקבל המלצות כי קרובינו לא בקיאים בתחום אז חיפשנו באינטרנט. הגענו לא.ב מוראנו אחרי ששוחחנו כבר עם שתי חברות אחרות שעוסקות בתחום ואהבנו את השירות (כבר מהשיחה הטלפונית הראשונה) ואת ההסבר הקצר שקיבלנו. לא קל להגיע להחלטה אך בחברת א.ב מוראנו באמת שמנסים לעזור, להקל ולהסביר על כל שלב ושלב בתהליך. מקווה שזו ההתחלה של דרך ונוכל להשקיע ולהרוויח עוד וכמובן שנעשה את זה עם חברת מוראנו.
לירן סבן
לירן סבן
7 סקירות
googleקרא עוד
הייתי השבוע בפגישה אצלהם ומצאתי הזדמנות מטורפת לקרקע בהוד השרון, אחרי התייעצות עם האישה הלכנו על זה בכל הכוח! שירות טוב והם חבר׳ה מאוד אמינים!
גלעד חיים אריאל
גלעד חיים אריאל
88 סקירות
googleקרא עוד
על מנת להרוויח כסף צריך להשקיע כסף, קיימת אפשרות להשקיע בכמה אפיקים דוגמת הבנק ומסחר בשוק ההון. העניין הוא שההשקעה בבנק אינה מניבה, ואילו המסחר בשוק ההון כרוך בסיכונים לא מעטים. השקעה בקרקע לעומת זאת לדעתי בחירה נכונה ולכן ניגשתי לא.ב .מוראנו ורכשתי קרקע .שירות יוצא מן הכלל, מומלץ
Kfir yahav‏
Kfir yahav‏
5 סקירות
googleקרא עוד
דיברתי עם לידור בטלפון לגבי קרקע למכירה, רציתי לדעת איזה גוש ואיזה חלקה. קיבלתי שירות מצויין ומקצועי!
הודיה גבאי
הודיה גבאי
5 סקירות
googleקרא עוד
זרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום! השירות של א.ב מוראנו פשוט מעולה. הם עזרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום!
AHARON SABAG
AHARON SABAG
21 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מורנו חברה אמינה, מקצועית,צוות מעולה, ליווי סופר מקצועי, מרוצה מאוד מהטיפול וממליץ עליהם בחום,רואים תוצאות חיוביות בפרק זמן קצר. יישר כח לאהרן והצוות.
דני אברהמי
דני אברהמי
58 סקירות
googleקרא עוד
אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות. אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות.
הקודם
הבא

מן העיתונות

א.ב מוראנו מאמר קרקע להשקעה בקדימה

קדימה - צורן - שאלות ותשובות

מדוע כדאי לבחור בפרויקט קדימה - צורן?

אזור השרון הפך להיות מאוד לאחד מהאזורים המבוקשים ביותר בישראל, אך עדיין ישנן מספר ערים שלא זכו לחשיפה משמעותית. אחת מהערים הללו היא קדימה – צורן, שיכולה לספק לא מעט יתרונות למי שיבחר להתגורר בה. היתרונות הללו הם…

מה הסטטוס של תוכנית קדימה - צורן?

החלטתם שאתם רוצים לרכוש קרקע? זוהי יכולה להיות החלטה מעולה עבורכם. אך אחת מהבדיקות הראשונות שאתם צריכים לבצע זה לברר ביזה סטטוס נמצאת התוכנית. אנו משתדלים לפעול בשקיפות מלאה מול לקוחותינו, הסטטוס של תוכנית קדימה – צורן הינו…

מדוע לרכוש קרקע בפרויקט קדימה – צורן דווקא אצלנו?

יש לא מעט חברות נדל"ן שינסו למשוך אתכם דווקא לכיוון שלהם. אך אנו נוכל לספק לכם לא מעט דברים שלא תוכלו למצוא באף חברה אחרת. בין היתר אנו דואגים לספק ללקוחות שלנו ליווי צמיד במסגרת פרויקט קדימה – צורן, בנוסף לכך תוכלו לקבל…

דילוג לתוכן