א.ב מוראנו לוגו

פרויקט תמל / 3003 - רחובות

מטרתה של תכנית תמל / 3003 – רחובות, הינה: פיתוח מרקמה העירוני של העיר רחובות והקמתה של שכונת מגורים חדשה במזרח העיר אשר תמנה כ -6,900 יחידות דיור בגדלים שונים, כאשר 20% מהן לפחות מיועדות להיות יחידות דיור קטנות ובבעלות משותפת שמיועדות להשכרה. התוכנית עתידה להשתרע על שטח של כ –  2230 דונם אשר יוסבו מקרקע חקלאית לקרקע למטרת מגורים ומסחר. במסגרת התכנית עתידה להיבנות שכונת מגורים חדשה לאורכה של דרך מנחם בגין כאשר מצפון יגבול מכון וייצמן ומדרום כביש 40.

במסגרת פרויקט תמל / 3003 עתידות להיבנות יחידות דיור למטרת מגורים בבניינים בגבהים שונים. בנוסף שטחים נרחבים מהפרויקט מיועדים לשמש כקרקע למסחר ולמקומות תעסוקה עבור תושבי העיר ותושבי הערים הסמוכות והמושבים והקיבוצים בקרבתה של רחובות. תכנית המתאר הופקדה על ידי החברה הממשלתית "דירה להשכיר" בחודש מאי 2020. אנו בחברת א.ב מוראנו מציעים ללקוחותינו רכישת קרקעות להשקעה מתוך התכנית ובמסגרת הפרויקט המבוקש.

זהו לא סוד שהעיר רחובות, "סומנה" על ידי משקיעים רבים כאחת הערים הבטוחות ביותר להשקעה וזאת משום שיש בה אינספור מקומות תעסוקה איכותיים לצד רמת חיים עירונית גבוהה, תרבות פנאי ובילויים שהולכת ומתפתחת בכל יום ומוסדות ציבוריים שנחשבים למובילים בתחומם כמו מכון וייצמן, הפקולטה החקלאית של האוניברסיטה העברית, פארק המדע והתעשיות, המרכז הרפואי קפלן ועוד.

א.ב מוראנו תשמח לייעץ ולספק את המידע המלא עבור פרויקט תמל / 3003 בעיר רחובות ולהציע מגרשים וקרקעות לרכישה מתוכו.

לקוחות 
ממליצים
Tamara
Tamara
ממליץ מקומי · 43 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מוראנו - ממליצה ממליצה ממליצה. אנחנו גרים במרכז הארץ וחיפשנו קרקע להשקעה או מגרשים למכירה בצפון הארץ (הון עצמי שלנו לא בדיוק מאפשר לקנות דירה ללא משכנתא במרכז אז החלטנו להשקיע בקרקעות למכירה ולא מצטערים על כך). לא היה ממי לקבל המלצות כי קרובינו לא בקיאים בתחום אז חיפשנו באינטרנט. הגענו לא.ב מוראנו אחרי ששוחחנו כבר עם שתי חברות אחרות שעוסקות בתחום ואהבנו את השירות (כבר מהשיחה הטלפונית הראשונה) ואת ההסבר הקצר שקיבלנו. לא קל להגיע להחלטה אך בחברת א.ב מוראנו באמת שמנסים לעזור, להקל ולהסביר על כל שלב ושלב בתהליך. מקווה שזו ההתחלה של דרך ונוכל להשקיע ולהרוויח עוד וכמובן שנעשה את זה עם חברת מוראנו.
לירן סבן
לירן סבן
7 סקירות
googleקרא עוד
הייתי השבוע בפגישה אצלהם ומצאתי הזדמנות מטורפת לקרקע בהוד השרון, אחרי התייעצות עם האישה הלכנו על זה בכל הכוח! שירות טוב והם חבר׳ה מאוד אמינים!
גלעד חיים אריאל
גלעד חיים אריאל
88 סקירות
googleקרא עוד
על מנת להרוויח כסף צריך להשקיע כסף, קיימת אפשרות להשקיע בכמה אפיקים דוגמת הבנק ומסחר בשוק ההון. העניין הוא שההשקעה בבנק אינה מניבה, ואילו המסחר בשוק ההון כרוך בסיכונים לא מעטים. השקעה בקרקע לעומת זאת לדעתי בחירה נכונה ולכן ניגשתי לא.ב .מוראנו ורכשתי קרקע .שירות יוצא מן הכלל, מומלץ
Kfir yahav‏
Kfir yahav‏
5 סקירות
googleקרא עוד
דיברתי עם לידור בטלפון לגבי קרקע למכירה, רציתי לדעת איזה גוש ואיזה חלקה. קיבלתי שירות מצויין ומקצועי!
הודיה גבאי
הודיה גבאי
5 סקירות
googleקרא עוד
זרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום! השירות של א.ב מוראנו פשוט מעולה. הם עזרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום!
AHARON SABAG
AHARON SABAG
21 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מורנו חברה אמינה, מקצועית,צוות מעולה, ליווי סופר מקצועי, מרוצה מאוד מהטיפול וממליץ עליהם בחום,רואים תוצאות חיוביות בפרק זמן קצר. יישר כח לאהרן והצוות.
דני אברהמי
דני אברהמי
58 סקירות
googleקרא עוד
אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות. אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות.
הקודם
הבא

מן העיתונות

א.ב מוראנו מאמר קרקע להשקעה ברעננה
קרקע-להשקעה-אקזיט-על-בטוח-–-א.ב-מוראנו-מעריב
globes-article-hedera
קרקעות-למכירה-לעשות-את-זה-נכון-ישראל-היום
calcalist-article-hedera
א.ב מוראנו קרקעות למכירה לקנות מגרש ריק
דילוג לתוכן