פרויקט תמל / 3003 - רחובות

מטרתה של תכנית תמל / 3003 – רחובות, הינה: פיתוח מרקמה העירוני של העיר רחובות והקמתה של שכונת מגורים חדשה במזרח העיר אשר תמנה כ -6,900 יחידות דיור בגדלים שונים, כאשר 20% מהן לפחות מיועדות להיות יחידות דיור קטנות ובבעלות משותפת שמיועדות להשכרה. התוכנית עתידה להשתרע על שטח של כ –  2230 דונם אשר יוסבו מקרקע חקלאית לקרקע למטרת מגורים ומסחר. במסגרת התכנית עתידה להיבנות שכונת מגורים חדשה לאורכה של דרך מנחם בגין כאשר מצפון יגבול מכון וייצמן ומדרום כביש 40.

במסגרת פרויקט תמל / 3003 עתידות להיבנות יחידות דיור למטרת מגורים בבניינים בגבהים שונים. בנוסף שטחים נרחבים מהפרויקט מיועדים לשמש כקרקע למסחר ולמקומות תעסוקה עבור תושבי העיר ותושבי הערים הסמוכות והמושבים והקיבוצים בקרבתה של רחובות. תכנית המתאר הופקדה על ידי החברה הממשלתית "דירה להשכיר" בחודש מאי 2020. אנו בחברת א.ב מוראנו מציעים ללקוחותינו רכישת קרקעות להשקעה מתוך התכנית ובמסגרת הפרויקט המבוקש.

זהו לא סוד שהעיר רחובות, "סומנה" על ידי משקיעים רבים כאחת הערים הבטוחות ביותר להשקעה וזאת משום שיש בה אינספור מקומות תעסוקה איכותיים לצד רמת חיים עירונית גבוהה, תרבות פנאי ובילויים שהולכת ומתפתחת בכל יום ומוסדות ציבוריים שנחשבים למובילים בתחומם כמו מכון וייצמן, הפקולטה החקלאית של האוניברסיטה העברית, פארק המדע והתעשיות, המרכז הרפואי קפלן ועוד.

א.ב מוראנו תשמח לייעץ ולספק את המידע המלא עבור פרויקט תמל / 3003 בעיר רחובות ולהציע מגרשים וקרקעות לרכישה מתוכו.

קרקעות למכירה ברחובות
א.ב מוראנו תקנון הפרויקט
על הפרויקט
א.ב מוראנו תשריט בינוי
נוסח הפקדה חתום
א.ב מוראנו תקנון הפרויקט
תקנון תוכנית מופקד
א.ב מוראנו תשריט בינוי
תשריט תוכנית
א.ב מוראנו תשריט בינוי
נספח בינוי
א.ב מוראנו תקנון הפרויקט
איזון וחלוקה
א.ב מוראנו תשריט בינוי
נספח איזון וחלוקה
א.ב מוראנו תקנון הפרויקט
הפקדת תוכנית