א.ב מוראנו לוגו

הפרוייקטים שלנו

משרדנו א.ב מוראנו מתמחה באיתור עסקאות נדל"ן משתלמות אשר עתידות להניב תשואות גבוהות בפרקי זמן קצרים יחסית, הפרויקטים אותם חברתנו א.ב מוראנו משווקת נמצאים בשלבים מתקדמים עם תוכניות מתאר מאושרות ופרקי זמן קצובים למימוש הפשרתן של הקרקעות המוצעות למכירה.

נכון להיום קיימים שישה פרויקטים אותם אנו מקדמים, מתוכם אנו מציעים לקהל לקוחותינו קרקעות לרכישה ולהשקעה. כל אחד מששת הפרויקטים אותרו על ידי מיטב המוחות במשרדנו המתמחים בשוק הנדל"ן המקומי, בתנודותיו ובמגמות השונות הקיימות בו. אנו מציעים קרקעות למכירה, מגרשים להשקעה ונדל"ן מסחרי לרכישה מתוך פרויקטים אלו ומוצאים בהם השקעה נבונה אשר בבוא העת תניב לבעליה תשואות גבוהות.

הפרויקטים הנוכחיים שאנו מקדמים מתרכזים באזור המרכז והשרון מלבד פרויקט ביאליק על הפארק אשר ממוקם בקרית ביאליק בצפון, כל הפרויקטים שלנו בעלי תוכניות מתאר מאושרות מלבד פרויקט קדימה – צורן (המתפרש על השטח הנרחב ביותר) אשר תוכנית המתאר שלו טרם אושרה, אך צפויה לקבל את אישורה. הפרויקטים שלנו הינם: ח' 500 – חולון, הר 1202 – הוד השרון, רע – מק ב 2012 – רעננה, קדימה – צורן, רובע הים – חדרה וביאליק על הפארק.

נשמח להיות בקשר

ח' 500 – חולון

פרויקט העתיד להיבנות בדרום חולון בסמיכות לכביש 4 ממזרח וכביש 20 ממערב, תוכנית המתאר אשר אושרה למתן תוקף מתפרשת על שטח של כ – 4,080 דונם אשר יועדו למגורים, מסחר ותעסוקה. חולון אשר הולכת ומתפתחת וממשיכה לשמור על שמה כעיר הילדים, מושכת אליה מידי שנה עוד ועוד משפחות צעירות אשר מעוניינות לבסס את חייהן ועתידן במרכז הארץ. את פרויקט ח' 500 – חולון יזמה עריית חולון במטרה להמשיך בפיתוח המרקם העירוני של העיר במתחם שנחשב לעתודת הקרקע האחרונה הגדולה והמשמעותית של העיר, תוך כדי ביסוס חוזקה הכלכלי.

הר 1202 – הוד השרון

פרויקט ביוזמת עריית הוד השרון, בעל תוכנית מתאר מפורטת ומאושרת העתידה לצאת לפועל בשנים הקרובות. מבחינה גאוגרפית, הפרויקט ממוקם בנקודה אסטרטגית הן מבחינת הקירבה לאזורי קניות ובילוי קיימים, והן מבחינת קירבה לצירי תחבורה ראשיים ונגישות גבוהה. 

רע – מק 2012 ב רעננה

לפרויקט זה ישנה תוכנית מתאר מאושרת ומפורטת העתידה להיבנות בתקן בנייה ירוקה, במסגרת התוכנית הנפרשת על שטח של כ -365 דונם, תיבנה שכונה חדשה בדרום מזרח רעננה בסמיכות ובקרבה לכביש 531 המחבר בין כביש 4 לכביש 6, התוכנית כוללת אזורי תעסוקה ומסחר, אזורי פיתוח סביבתיים, הקמתם של מוסדות ציבוריים ומגורים לגיל השלישי ובנייתן של כ -1400 יחידות דיור.

קדימה – צורן

פרויקט קדימה – צורן הוא פרויקט ביוזמתה של המועצה המקומית ומיקומו על התפר שבין שני היישובים שאוחדו לכדי יישוב אחד, מטרתו של הפרויקט הינו, לאחד ולחבר בין היישובים וליצור קהילה אחת המעורבת זו בזו. במסגרת התוכנית, עתידה להיבנות שכונת מגורים אשר במרכזה יעמוד מרכז מסחרי, מבנים ציבורים ואזורי תעסוקה, בנוסף, שטחים נרחבים בתוכנית יועדו לסלילת גישות מעבר נוחות להולכי רגל ורוכבי אופניים, גישות אשר שמות דגש על שמירת המרחבים הירוקים והאווירה הפסטורלית הקיימת ביישוב ובמתחם הבנייה בפרט.

רובע הים - חדרה

פרויקט זה הינו פרויקט הדגל שיזמה עריית חדרה, אשר שמה לה למטרה לשפר ולקדם את פני העיר ולהפכה למוקד משיכה, הן לאוכלוסייה צעירה המחפשת חיים אורבניים תוססים בעיר החוף, הן למשפחות צעירות והן לתיירות פנים על ידי פיתוח וטיפוח רצועת החוף היפיפייה של העיר, הקמתם של בתי מלון, מסעדות ומקומות בילוי, הקמת שכונת מגורים ואזורי מסחר ותעסוקה וכל אלו לצד שמירה על אוצרות הטבע הקיימים באזור.

ביאליק על הפארק

פרויקט ביאליק על הפארק, ממוקם בצמידות לשכונת הרקפות היוקרתית בקרית ביאליק ונפרש על שטח של 950 דונם עליהם עתידה להיבנות שכונת מגורים שתמנה קרוב ל -5,000 יחידות דיור, בנוסף לבניינים למטרת מגורים תוכנית המתאר מייעדת שטחים נרחבים למטרות מסחר ותעסוקה, שטחים שמיועדים לבנייתם של מוסדות ציבוריים לשירות הציבור ופארק שכונתי אשר יתחבר לפארק העירוני של קריית ביאליק. 

מיטב המומחים בתחום הקרקעות בישראל במשרדנו א.ב מוראנו, ישמחו להעניק לכם את כל המידע הנדרש בכדי שהעסקה שלכם תהיה הבטוחה והמשתלמת ביותר ורכישת הקרקע תניב לכם את התשואות הגבוהות ביותר ביחס להשקעה הכלכלית שלכם ולפרק הזמן מרגע ההשקעה עד הוצאתה של התוכנית לפועל. 

פרויקט תמל / 3003 - רחובות

תעשייה עתירת ידע עם שטחי מגורים ומסחר בהתאם – רחובות מעלה את הרף לשכונות החדשות בישראל

רחובות לא מפסיקה להתקדם ולהפוך לאחת הערים המבוקשות בישראל למגורים להשקעה, רבות תודות לתכנון הקפדני של השכונות בחדשות בעיר וקביעת סטנדרט חדש לשכונות ירוקות באזור. הדבר נעשה בעזרת תכנון ובנייה יסודיים של השכונות החדשות הכולל הקובעים תאי שטח לכל ייעודי הקרקע ומציגים תכנון אדריכלי ברמה הגבוהה ביותר, השם דגש על כל היבטי הסביבה ומספק מענה כולל לשטחים הציבוריים והפרטיים כאחד.

" במסגרת תוכנית תמל / 3030 הוחלט על בנייה שלפחות 20% מיחידות הדיור בכל תא שטח תהיינה יחידות דיור קטנות, נקבעו מגורים להשכרה בעלות אחודה, חדרי ניהול ותחזוקה, שטחי מסחר ומשרדים לבעלי מקצועות חופשיים, מחסנים וחללים טכניים בתת הקרקע ועוד.

פארק שכונתי, גינה ציבורית, מבני ומוסדות ציבור ודגש על היבט סביבתי

מבני חינוך, בריאות, ספורט, תרבות ודת – משפחות העתידות לעבור לגור בדירות במסגרת פרויקט תמל 3003 או לעבוד במקום ייהנו מפיתוח הסביבתי מתקדם המביא בחשבון את כל צרכי הקהילה ובהתאם להיותה עיר המדע של ישראל, כך גם שכונותיה החדשות של רחובות הופכות להיות דוגמא ומודל לערים אחרות בארץ, בכל הנוגע לתכנון נכון והוצאה לפועל של הקמת שכונה חדשה בישראל.

תוכנית כס 80 – כפר סבא

" תכנון הנדסי מרשים, דירות גן ודירות גג עם מרפסות פתוחות, שטחי מסחר חדשים ועוד – הדיירים החדשים בכפר סבא הירוקה נהנים מכל העולמות

עם תכנון מוקפד מ-א עד ת' החל מיחידות סינון האוויר, מערכות השקיה הממוחשבות ועד השקעת מחשבה באקוסטיקה ויצירת דרכי גישה בין בניינים סמוכים, פרויקטי הדיור הפרטיים במסגרת תוכנית כס 80 נהנים מהמשאבים הטובים ביותר ומחוויית מגורים מודרנית ומהנה לה זוכים דיירי השכונה החדשה. בנוסף זוכה השכונה לפיתוח שטחי המסחר בעיר בצורה ניכרת.

בריכת שחייה, שטחי ספורט וחדרי כושר, מתחם קניות, בתי קפה ומסעדות – יש מה לעשות גם מחוץ לבית בכפר סבא הירוקה

עבור דיירי השכונה החדשה בכפר הירוקה, חוויית המגורים לא נגמרת במתחם המגורים הביתי בלבד. הושקעו כספים ומשאבים רבים לא פחות בפיתוח הסביבתי ובשטחי המסחר הפנאי והנופש, הוקמו מעברי עילאיים להולכי רגל ותשתית לנוסעים בכלים דו גלגליים ועוד. משפחות שיעברו לגור בפרויקט ייהנו מרחובות ירוקים, חניות ציבוריות, שטחים פתוחים וכל מה שצריך בשכונת מגורים מודרנית ברמה הגבוהה ביותר.

א.ב מוראנו לוגו

תודה שפניתם לא.ב מוראנו. 
פנייתכם התקבלה!

דילוג לתוכן