א.ב מוראנו לוגו

פרוייקט נוף ירקון – האופציה המושלמת להשקעה בנדל"ן

בלב הוד השרון, אחת מהערים המבוקשות והצומחות בישראל, מתרומם פרוייקט נוף ירקון – מתחם ייחודי המציע הזדמנות נדירה להשקעה בנדל"ן. הפרויקט, שממוקם במיקום אסטרטגי ונוח, פותח אפשרויות חדשות למשקיעים ולמחפשי דיור מודרני ואיכותי.

א.ב מוראנו - פרוייקט נוף ירקון

אודות הפרוייקט

מיקום ופוטנציאל: מתחם נוף ירקון, הממוקם צפונית לפארק האקולוגי ומדרום לשכונות רמות מנחם ורמות הדר, מהווה צומת דרכים תרבותי ומסחרי. עם אישור תוכנית הר/2050, המתחם צפוי להפוך לאחת האזורים המבוקשים ביותר בעיר, עם פוטנציאל רווח מרשים למשקיעים.
תוכנית והזדמנויות: במסגרת התוכנית אושר קידום של כ-6,000 יחידות דיור וכ-220,000 מ"ר של שטחי תעסוקה ומסחר, המציעים גמישות ומגוון אפשרויות השקעה.

אודות החברה - א.ב. מוראנו

א.ב. מוראנו, חלוצה בתחום יזמות הנדל"ן, מציעה פתרונות חדשניים ואיכותיים לשוק הנדל"ן הישראלי. עם ניסיון עשיר ומומחיות באיתור ופיתוח קרקעות, החברה מבטיחה רמה גבוהה של מקצועיות ואמינות לכל משקיע.

השקעה שלא תרצו לפספס: יתרונות ייחודיים

השקעה בפרוייקט נוף ירקון מבטיחה תשואה גבוהה בשל המיקום האסטרטגי והפוטנציאל הגדול לגידול והתפתחות. ניהול הפרויקט על ידי א.ב. מוראנו, חברה עם מוניטין וניסיון, מבטיח סביבה מושלמת להשקעה איתנה ובטוחה.

לקוחות 
ממליצים
Tamara
Tamara
ממליץ מקומי · 43 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מוראנו - ממליצה ממליצה ממליצה. אנחנו גרים במרכז הארץ וחיפשנו קרקע להשקעה או מגרשים למכירה בצפון הארץ (הון עצמי שלנו לא בדיוק מאפשר לקנות דירה ללא משכנתא במרכז אז החלטנו להשקיע בקרקעות למכירה ולא מצטערים על כך). לא היה ממי לקבל המלצות כי קרובינו לא בקיאים בתחום אז חיפשנו באינטרנט. הגענו לא.ב מוראנו אחרי ששוחחנו כבר עם שתי חברות אחרות שעוסקות בתחום ואהבנו את השירות (כבר מהשיחה הטלפונית הראשונה) ואת ההסבר הקצר שקיבלנו. לא קל להגיע להחלטה אך בחברת א.ב מוראנו באמת שמנסים לעזור, להקל ולהסביר על כל שלב ושלב בתהליך. מקווה שזו ההתחלה של דרך ונוכל להשקיע ולהרוויח עוד וכמובן שנעשה את זה עם חברת מוראנו.
לירן סבן
לירן סבן
7 סקירות
googleקרא עוד
הייתי השבוע בפגישה אצלהם ומצאתי הזדמנות מטורפת לקרקע בהוד השרון, אחרי התייעצות עם האישה הלכנו על זה בכל הכוח! שירות טוב והם חבר׳ה מאוד אמינים!
גלעד חיים אריאל
גלעד חיים אריאל
88 סקירות
googleקרא עוד
על מנת להרוויח כסף צריך להשקיע כסף, קיימת אפשרות להשקיע בכמה אפיקים דוגמת הבנק ומסחר בשוק ההון. העניין הוא שההשקעה בבנק אינה מניבה, ואילו המסחר בשוק ההון כרוך בסיכונים לא מעטים. השקעה בקרקע לעומת זאת לדעתי בחירה נכונה ולכן ניגשתי לא.ב .מוראנו ורכשתי קרקע .שירות יוצא מן הכלל, מומלץ
Kfir yahav‏
Kfir yahav‏
5 סקירות
googleקרא עוד
דיברתי עם לידור בטלפון לגבי קרקע למכירה, רציתי לדעת איזה גוש ואיזה חלקה. קיבלתי שירות מצויין ומקצועי!
הודיה גבאי
הודיה גבאי
5 סקירות
googleקרא עוד
זרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום! השירות של א.ב מוראנו פשוט מעולה. הם עזרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום!
AHARON SABAG
AHARON SABAG
21 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מורנו חברה אמינה, מקצועית,צוות מעולה, ליווי סופר מקצועי, מרוצה מאוד מהטיפול וממליץ עליהם בחום,רואים תוצאות חיוביות בפרק זמן קצר. יישר כח לאהרן והצוות.
דני אברהמי
דני אברהמי
58 סקירות
googleקרא עוד
אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות. אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות.
הקודם
הבא

מן העיתונות

א.ב מוראנו מאמר קרקע להשקעה ברעננה
קרקע-להשקעה-אקזיט-על-בטוח-–-א.ב-מוראנו-מעריב
globes-article-hedera
קרקעות-למכירה-לעשות-את-זה-נכון-ישראל-היום
calcalist-article-hedera
א.ב מוראנו קרקעות למכירה לקנות מגרש ריק
דילוג לתוכן