א.ב מוראנו לוגו

נדל"ן מסחרי

על פי רוב נדל"ן מסחרי נועד להשקעה ולהנבת רווח כלכלי. בין אם על ידי מכירת השטח וקבלת תשואה חד פעמית ובין אם על ידי השכרתו של השטח וקבלת דמי שכירות חודשיים. יחד עם זאת קיימים מקרים בהם נדל"ן מסחרי נרכש על ידי אדם אשר מעוניין לעשות בקרקע שימוש ישיר. לאו דווקא להניב רווחים מהחזקת הקרקע עצמה. כגון פתיחת משרד או חנות. קיים במשרדנו א.ב מורנו נדל"ן מסוגים שונים לרכישה.

נדלן מסחרי א.ב מוראנו קרקעות למכירה
נשמח להיות בקשר

אילו סוגי נדל"ן מסחרי קיימים ומהם נתיבי ההשקעה המועדפים על הרוכשים?

נדל"ן מסחרי הוא למעשה שטח שאינו נועד למטרות מגורים אלא אך ורק למטרות מסחר. זה יכול להיות נדל"ן מסחרי למכירה, להשקעה, משרדים להשקעה או משרדים לקנייה. ניתן למצוא בקטגוריה זו משרדים ובנייני משרדים, קניונים ומרכזים מסחריים, חנויות ומלונות, מרכזים רפואיים ומתחמים לוגיסטיים. כמו כן, נדל"ן מסחרי כולל גם חניונים, מבנים תעשייתיים ותחנות דלק. בשנים האחרונות חלה ירידה במחירי הנכסים המסחריים ועלייה בשיעור המשקיעים בינוניים וקטנים. שכן, ההון ההתחלתי אינו גבוה וניתן להניב תשואות נאות כאשר משקיעים בנכסים פעילים או בעלי פוטנציאל לפעילות שוטפת.

סוגי נדלן מסחרי א.ב מוראנו קרקעות למכירה

נדל"ן מסחרי למכירה

רוב בעלי העסקים בישראל, בין אם מדובר בבעלים של משרד פרסום, בעלים של חנות מזכרות בקניון או משרד עורכי דין אינם מחזיקים בקרקעות בהן יושבים העסקים שלהם, אלא שוכרים אותם ומשלמים בעבורם דמי שכירות חודשיים. נדל"ן מסחרי למכירה הוא למעשה נדל"ן שניתן לעשות בו שימוש להקמתו של עסק פרטי או לחלופין להשכרתו לבעלי עסקים. זה יכול להיות בניין משרדים, קניון, תחנת דלק או כל מבנה אחר שאינו נועד למגורים. כאשר מדובר בשטח חקלאי אשר יועד לשטחי מסחר אך עדיין לא התחילה בו הבנייה המסחרית, ניתן למכור אותו ברווח גבוה בכמה אחוזים ממחיר הרכישה וליהנות מתשואה חד פעמית גבוהה. יחד עם זאת חשוב להבין היכן עומדת תוכנית המתאר מבחינת זמני הוצאתה לפועל וזאת בכדי לשקלל סיכון אפשרי מול רווח, יש לזכור שגם לזמן יש ערך שניתן לאמוד באופן כלכלי.

נדלן מסחרי למכירה א.ב מוראנו קרקעות למכירה

נדל"ן מסחרי להשקעה

נדל"ן מסחרי להשקעה גם הוא יכול להגיע כשטח אשר עליו מבנים מסחריים רבים. כגון מרכז מסחרי או קניון, או כשטח אשר מהווה חלק מתוכנית מתאר קיימת ובו ישנו אישור לבנייה מסחרית. ככל שרכישת השטח תהיה סמוכה יותר לתחילת הבנייה כך מחירי הקרקע יעלו בהתאם, משקיעים רבים, בוחרים להשקיע את הונם ברכישת קרקע מסחרית ולמכור אותה בסמיכות למועד הבנייה עם רווח גבוה, לקבל את התשואה מהמכירה ולעבור לפרויקט הבא. לעומתם ישנם משקיעים אשר מעדיפים לרכוש נדלן מסחרי להשקעה בכדי להניב רווח חודשי מבעלי עסקים אשר ישלמו להם שכירות חודשית קבועה. כמו כן נתיב נוסף להשקעה הוא על ידי רכישת מבנה מסחרי קיים ושניתן להשתמש בו למטרת מסחר באופן מיידי. כמו בניין משרדים, חנות או אפילו חניון.

נדלן מסחרי להשקעה א.ב מוראנו קרקעות למכירה
לקוחות 
ממליצים
Tamara
Tamara
ממליץ מקומי · 43 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מוראנו - ממליצה ממליצה ממליצה. אנחנו גרים במרכז הארץ וחיפשנו קרקע להשקעה או מגרשים למכירה בצפון הארץ (הון עצמי שלנו לא בדיוק מאפשר לקנות דירה ללא משכנתא במרכז אז החלטנו להשקיע בקרקעות למכירה ולא מצטערים על כך). לא היה ממי לקבל המלצות כי קרובינו לא בקיאים בתחום אז חיפשנו באינטרנט. הגענו לא.ב מוראנו אחרי ששוחחנו כבר עם שתי חברות אחרות שעוסקות בתחום ואהבנו את השירות (כבר מהשיחה הטלפונית הראשונה) ואת ההסבר הקצר שקיבלנו. לא קל להגיע להחלטה אך בחברת א.ב מוראנו באמת שמנסים לעזור, להקל ולהסביר על כל שלב ושלב בתהליך. מקווה שזו ההתחלה של דרך ונוכל להשקיע ולהרוויח עוד וכמובן שנעשה את זה עם חברת מוראנו.
לירן סבן
לירן סבן
7 סקירות
googleקרא עוד
הייתי השבוע בפגישה אצלהם ומצאתי הזדמנות מטורפת לקרקע בהוד השרון, אחרי התייעצות עם האישה הלכנו על זה בכל הכוח! שירות טוב והם חבר׳ה מאוד אמינים!
גלעד חיים אריאל
גלעד חיים אריאל
88 סקירות
googleקרא עוד
על מנת להרוויח כסף צריך להשקיע כסף, קיימת אפשרות להשקיע בכמה אפיקים דוגמת הבנק ומסחר בשוק ההון. העניין הוא שההשקעה בבנק אינה מניבה, ואילו המסחר בשוק ההון כרוך בסיכונים לא מעטים. השקעה בקרקע לעומת זאת לדעתי בחירה נכונה ולכן ניגשתי לא.ב .מוראנו ורכשתי קרקע .שירות יוצא מן הכלל, מומלץ
Kfir yahav‏
Kfir yahav‏
5 סקירות
googleקרא עוד
דיברתי עם לידור בטלפון לגבי קרקע למכירה, רציתי לדעת איזה גוש ואיזה חלקה. קיבלתי שירות מצויין ומקצועי!
הודיה גבאי
הודיה גבאי
5 סקירות
googleקרא עוד
זרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום! השירות של א.ב מוראנו פשוט מעולה. הם עזרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום!
AHARON SABAG
AHARON SABAG
21 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מורנו חברה אמינה, מקצועית,צוות מעולה, ליווי סופר מקצועי, מרוצה מאוד מהטיפול וממליץ עליהם בחום,רואים תוצאות חיוביות בפרק זמן קצר. יישר כח לאהרן והצוות.
דני אברהמי
דני אברהמי
58 סקירות
googleקרא עוד
אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות. אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות.
הקודם
הבא

משרדים להשקעה או לקנייה

כאשר מדובר ברכישת נדל"ן למטרת השקעה והנבת תשואות אשר תגענה בבוא היום, נדל"ן מסחרי הוא הנתיב הנוח והמזמין ביותר אשר קיים היום, שכן בניגוד לתחום נדל"ן למטרות מגורים שבו נדרש הון התחלתי גבוה מאוד ושאינו זמין לכל אדם, בתחום הנדל"ן המסחרי ובפרט בתחום של משרדים להשקעה או משרדים לקנייה ההון ההתחלתי יכול להסתכם בסכום אשר מאפשר לכל אדם להשיג. ברוב המקרים בוחרים משקיעים לרכוש קומה שלמה של משרדים או אפילו בניין שלם של משרדים ולאחר הרכישה הם מוכרים את המשרדים למשקיעים קטנים יותר, אלו ישכירו את המשרדים לבעלי העסקים ויצרו לעצמם הכנסה חודשית נאה. במקרים רבים בעלי העסקים יעדיפו לרכוש בעצמם את המשרד ולא לשלם שכירות חודשית, וללא ספק, ההשקעה הכלכלית הנמוכה בנדל"ן מסוג זה לעתים תגרום לתעדוף של בעל עסק לרכוש משרד או חנות משל עצמו ולא לשלם דמי שכירות חודשיים.

אם כן, קיימים נתיבי השקעה מגוונים בתחום הנדל"ן המסחרי, וחשוב להכיר ולהבין את יתרונותיו של שוק זה טרם נכנסים אליו ורוכשים שטח מסחרי. בין אם יהיה זה משרד בודד, מרכז מסחרי או שטח שנועד לבנייה מסחרית עתידית, עם הכוונה טובה מאנשי מקצוע ומוחים בתחום הנדל"ן המסחרי, ניתן לגרוף מתחום זה רווחים נאים.

משרדים להשקעה או לקנייה א.ב מוראנו קרקעות למכירה

קראו עוד על נדל"ן מסחרי – ידיים על הקרקע

נדל"ן מסחרי למכירה – נתיב השקעה משתלם!

נדל"ן מסחרי למכירה – נתיב השקעה משתלם!

נדל"ן מסחרי הינו, תחום השקעה אשר ממשיך לתפוס תאוצה בשנים האחרונות בקרב משקיעים רבים, זאת לאור האטרקטיביות במחירי הרכישה ולאור...

רכישת משרדים להשקעה בצורה נכונה

רכישת משרדים להשקעה בצורה נכונה

כניסת WeWork ופריחת חללי העבודה המשותפים בארץ הביאה לעלייה בביקוש למשרדים טובים והובילה משקיעים רבים לזנוח את תחום הנדל"ן למגורים...

משרד להשקעה – לא רק לבעלי עסקים בלבד

משרד להשקעה – לא רק לבעלי עסקים בלבד

הרצון להיות בעלים של נכס מתורגם פעמים רבות לבעלות על דירה. המרוץ לקניית דירה מוביל אנשים רבים לקחת משכנתא גדולה...

נדל"ן מסחרי להשקעה  – להשקיע בקרקע יציבה

נדל"ן מסחרי להשקעה – להשקיע בקרקע יציבה

משרדנו א.ב מוראנו מציע ללקוחותיו רכישת נדל"ן מסחרי להשקעה מתוך שישה פרויקטים באזורים שונים בארץ. הקרקעות שאנו מציעים רשומות בתוכניות...

נכסים מסחריים למכירה – השקעות אפקטיביות בתחום הנדל"ן

נכסים מסחריים למכירה – השקעות אפקטיביות בתחום הנדל"ן

חברתנו א.ב מוראנו אשר מתמחה באיתור פרויקטים פוטנציאלים בתחום הקרקעות ובשיווקם, מעורבת כיום בשישה פרויקטים בשלבים מתקדמים ובעלי תוכניות מתאר...

משרדים להשקעה – השקעה נמוכה עם תשואות גבוהות

משרדים להשקעה – השקעה נמוכה עם תשואות גבוהות

כאשר אתם משקיעים בנדל"ן ישנן שתי דרכים להרוויח – הדרך הראשונה הינה על ידי השכרת הנכס לשוכרים וקבלת שכירות חודשית...

משרדים קטנים להשקעה

משרדים קטנים להשקעה

על מנת להשקיע באופן רווחי בנדל"ן מסחרי יש צורך אמנם לבחון היטב את העסקה המוצעת, אך במידה ומדובר בהשקעה טובה...

זאת התקופה הטובה ביותר לקנות משרד להשקעה!

זאת התקופה הטובה ביותר לקנות משרד להשקעה!

כל בעל עסק יודע שלעבוד מהבית זה נחמד, במיוחד לאחר מגפת הקורונה שהדבר נהיה טרנדי. אבל עבור בעלי עסקים שלוקחים...

קניית משרדים להשקעה – זה הזמן הכי נכון להשקיע

קניית משרדים להשקעה – זה הזמן הכי נכון להשקיע

כולנו נפגענו מהקורונה אך הסקטור שנפגע בצורה החריפה ביותר לאחר סקטור התיירות הוא סקטור הנדלן המסחרי, בנייני משרדים, קניונים וכדומה....

דווקא עכשיו! רכישת משרד להשקעה – א.ב מוראנו

דווקא עכשיו! רכישת משרד להשקעה – א.ב מוראנו

חברת א.ב מוראנו מתמחה בשיווק ומכירת משרדים קטנים להשקעה ושטחי נדל ן מסחרי מניב. רכישת משרד להשקעה בתקופה זו שלאחר...

האם כדאי לקנות משרד להשקעה? הכירו את כל המשתנים שישפיעו על התשובה האישית שלכם

האם כדאי לקנות משרד להשקעה? הכירו את כל המשתנים שישפיעו על התשובה האישית שלכם

לא מעט אנשים מחפשים חלופות השקעה לתוכניות החיסכון שהבנקים מציעים במטרה לאתר מקורות השקעה טובים שיניבו להם אחוזי תשואה עבור...

אם אתם מעוניינים לבצע השקעה בנדלן מסחרי, זה המאמר עבורכם

אם אתם מעוניינים לבצע השקעה בנדלן מסחרי, זה המאמר עבורכם

שאלה שחוזרת על עצמה במשרדים של א.ב מוראנו היא האם כדאי לקנות משרד להשקעה? או על רכישת משרדים להשקעה בצורה...

א.ב מוראנו לוגו

תודה שפניתם לא.ב מוראנו. 
פנייתכם התקבלה!

דילוג לתוכן