א.ב מוראנו לוגו

מתחם צפון בן יהודה - כפר סבא: עיר ירוקה וקהילה מעורבת

כפר סבא נחשבת לאחת מהערים הירוקות ביותר בישראל. מעבר לצפיפות האוכלוסין הנמוכה ולשטחים הירוקים שיש בכל פינה בעיר, ידועה כפר סבא בקהילתיות שלה ובחיים אשר יש בהם ערבות הדדית של התושבים אלו לאלו, אוכלוסייה איכותית וחינוך מתקדם וטוב לילדים, דבר אשר מושך אליה משפחות צעירות רבות, משפחות אשר מעוניינות לאפשר לעצמן חיים בעיר שיש בה המון שטחים ירוקים, חינוך טוב וחיי קהילה מגוונים, כמו כן היא קרובה לערים מרכזיות בגוש דן וממוקמת במרחק של 20 דקות מתל אביב, דבר אשר מאפשר לתושבים בה למצוא מקור פרנסה בקלות רבה גם מחוץ לעיר. כל אלו ועוד הופכים את כפר סבא לעיר שהביקוש אליה תמיד במגמת עליה והשקעה בקרקעות בעיר מבטיחה למשקיעים עסקה מוצלחת ותשואות גבוהות מאוד שיכולות להגיע גם לכמיליון שקלים.

מתחם צפון בן יהודה - כפר סבא

אחת מתוכניות פיתוח עירוני המושכות עניינם של משקיעים רבים היא התכנית של רובע המגורים אשר מתוכנן להיבנות במתחם צפון בן יהודה בכפר סבא. מתחם צפון בן יהודה המשווק על ידי חברת א.ב מוראנו, הינו אחת מעתודות הקרקע האחרונות שתתאפשר בהן בניה בעיר כפר סבא, שכן ישנה נטייה לשמור על איכות חיים גבוהה ולא לדחוס בניה בכל מקום בעיר. האזור עליו מדובר הינו האזור הצפוני של רחוב בן יהודה, אזור מקביל לשכונה היוקרתית "כפר סבא הירוקה"  וקרוב למושבים צופית, גן חיים ושדה ורבורג שנמצאים גם הם צפונית לכפר סבא. התכנית מתעדכנת מעת לעת ולאחרונה אושרה הרחבת המתחם המיועד לפיתוח עירוני והורחבו הזכויות אשר ניתנו למתחם זה, דבר אשר בהכרח יעלה את ערכן של הקרקעות.

קרקעות אטרקטיביות בבעלות פרטית

נכון לעכשיו כל הקרקעות המשווקות על ידי א.ב מוראנו וניתנות לרכישה במתחם צפון בן יהודה הינן קרקעות בבעלות פרטית, דבר אשר מבטיח שהקרקעות ישארו תמיד בידי המשקיעים ולא יוסבו לכבישים או למבנים ציבוריים השייכים למדינה. המתחם כולל – 1250 דונם אשר הוקצו למטרת פיתוח עירוני, על הקרקעות הללו מתוכנן להיבנות רובע מגורים חדשני ומפותח אשר יכלול יחידות דיור בבנייה רוויה, מבני מסחר, פארקים וגינות, בתי ספר וגני ילדים ועוד מבנים לשירות התושבים שיתגוררו במקום. נכון להיום התכנית מדברת על בניה של כ – 9,400 יחידות דיור ועוד 150,000 מ"ר אשר מיועדים לבניה של בתי מסחר ומקומות תעסוקה. הקרקע עדיין לא אושרה לבנייה אך נמצאת בתהליך התקדמות תמידי לעבר אישורי הבנייה. 

לקוחות 
ממליצים
Tamara
Tamara
ממליץ מקומי · 43 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מוראנו - ממליצה ממליצה ממליצה. אנחנו גרים במרכז הארץ וחיפשנו קרקע להשקעה או מגרשים למכירה בצפון הארץ (הון עצמי שלנו לא בדיוק מאפשר לקנות דירה ללא משכנתא במרכז אז החלטנו להשקיע בקרקעות למכירה ולא מצטערים על כך). לא היה ממי לקבל המלצות כי קרובינו לא בקיאים בתחום אז חיפשנו באינטרנט. הגענו לא.ב מוראנו אחרי ששוחחנו כבר עם שתי חברות אחרות שעוסקות בתחום ואהבנו את השירות (כבר מהשיחה הטלפונית הראשונה) ואת ההסבר הקצר שקיבלנו. לא קל להגיע להחלטה אך בחברת א.ב מוראנו באמת שמנסים לעזור, להקל ולהסביר על כל שלב ושלב בתהליך. מקווה שזו ההתחלה של דרך ונוכל להשקיע ולהרוויח עוד וכמובן שנעשה את זה עם חברת מוראנו.
לירן סבן
לירן סבן
7 סקירות
googleקרא עוד
הייתי השבוע בפגישה אצלהם ומצאתי הזדמנות מטורפת לקרקע בהוד השרון, אחרי התייעצות עם האישה הלכנו על זה בכל הכוח! שירות טוב והם חבר׳ה מאוד אמינים!
גלעד חיים אריאל
גלעד חיים אריאל
88 סקירות
googleקרא עוד
על מנת להרוויח כסף צריך להשקיע כסף, קיימת אפשרות להשקיע בכמה אפיקים דוגמת הבנק ומסחר בשוק ההון. העניין הוא שההשקעה בבנק אינה מניבה, ואילו המסחר בשוק ההון כרוך בסיכונים לא מעטים. השקעה בקרקע לעומת זאת לדעתי בחירה נכונה ולכן ניגשתי לא.ב .מוראנו ורכשתי קרקע .שירות יוצא מן הכלל, מומלץ
Kfir yahav‏
Kfir yahav‏
5 סקירות
googleקרא עוד
דיברתי עם לידור בטלפון לגבי קרקע למכירה, רציתי לדעת איזה גוש ואיזה חלקה. קיבלתי שירות מצויין ומקצועי!
הודיה גבאי
הודיה גבאי
5 סקירות
googleקרא עוד
זרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום! השירות של א.ב מוראנו פשוט מעולה. הם עזרו לי למצוא קרקע מתאימה להשקעה בצורה מקצועית ויעילה. הידע הרחב שלהם בנושא, יחד עם האזנה והבנת הצרכים שלי, הביאו אותי להזדמנות מדהימה! אני מרוצה מאוד מהתוצאה וממליצה בחום!
AHARON SABAG
AHARON SABAG
21 סקירות
googleקרא עוד
א.ב מורנו חברה אמינה, מקצועית,צוות מעולה, ליווי סופר מקצועי, מרוצה מאוד מהטיפול וממליץ עליהם בחום,רואים תוצאות חיוביות בפרק זמן קצר. יישר כח לאהרן והצוות.
דני אברהמי
דני אברהמי
58 סקירות
googleקרא עוד
אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות. אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור הייתי עושה את הבחירה בא.ב מוראנו כמה שנים מוקדם יותר. מאוד מרוצה מתהליך העבודה שלהם ומהתוצאות.
הקודם
הבא

מן העיתונות

א.ב מוראנו מאמר קרקע להשקעה ברעננה
קרקע-להשקעה-אקזיט-על-בטוח-–-א.ב-מוראנו-מעריב
globes-article-hedera
קרקעות-למכירה-לעשות-את-זה-נכון-ישראל-היום
calcalist-article-hedera
א.ב מוראנו קרקעות למכירה לקנות מגרש ריק
דילוג לתוכן