א.ב מוראנו לוגו
מגרש להשקעה א.ב מוראנו קרקעות למכירה

מגרש להשקעה שיבטיח את עתיד ילדיך – א.ב מוראנו

שכירים רבים נמנעים מהשקעות משום מה אבל אתה יכול להמשיך לעבוד מסיב לשעון, מתשע עד חמש, מהבית או מכל מקום שתרצה ובמקביל לרכוש מגרש להשקעה. קשה לפרוץ בארץ את תקרת הזכוכית ומשפחות רבו, על אף שהן עובדות רצוף, שני בני הזוג, מתקשות לעמוד בתשלומי המשכנתא ושאר הוצאות המחיה. הפתרון? השקעה סולידית עם כסף שעובד שבשבילכם מסביב לשעון ולא רק אתם! חברת א.ב מוראנו מציעה מגוון מגרשים למכירה במחירים אטרקטיביים גם למשקיע המתחיל. מגרש להשקעה           , במידה והוא נמצא במיקום איכותי יכול ספק תשואה גבוהה מאוד בשנים הקרובות לכל מי שירכוש אותו. חברתנו מאתרת ומשוות אך ורק פרויקטים ונכסי נדלן בעלי פוטנציאל רווח גבוה כמו מגרש להשקעה, אחד מאפיק ההשקעה הרווחיים ביותר לכל יזם ומשקיע נדלן בארץ ובעולם.

שוק הנדל"ן מתעורר מתרדמת הקורונה ואת זה אסור לכם להחמיץ – מגרש להשקעה

מחפש מגרש להשקעה ולא יודע מאיפה להתחיל? זה מאוד פשוט. בוא נקבע פגישת היכרות לא מחייבת ואם לא נסגור את העסקה לפחות תקבל את הכלים ואת המידע הדרושים לך על מנת לקבל החלטה בעתיד. לרשותנו מבחר מגרשים למכירה בהזדמנות שלא תחזור לאור מחירי הנדלן שנכנסו לקיפאון בעקבות משבר הקורונה, אך תהיה בטוח שמחיר מגרש להשקעה היום לא יהיה כמו מחיר מגרש להשקעה בעוד חצי שנה מהיום. זה בדיוק הזמן לקבל את החומר, לקרוא את המפה ולהבין שמי שמתעניין ברכישת מגרש להשקעה להפקת תשואה גבוהה בשנים הקרובות, זה הזמן הכי טוב להיכנס לתחום!

מגרש להשקעה – הלהיט החדש שיצרה מגפת הקורונה

מגרשים למכירה תמיד היו מוצר מבוקש וקשה להשגה. כל קבלן, יזם ומשקיע נדל"ן יודע שאין הרבה מגרשים להשקעה פנויים בשוק וכל מגרש להשקעה הוא בגדר מציאה של ממש, במיוחד אם כבר יש לו את כל האישורים לבנייה על הקרקע ומכירתה ליזם גדול יותר. משקיעים חכמים יודעים איזה פוטנציאל גלום בכל מגרש להשקעה במדינה בה שטח הקרקעות קטן והביקוש לבתי קרקע רק הולך וגובר עם השנים ורק קיבל האצה נוספת לאחר הקורונה שגרמה למשפחות רבות לברוח מהערים הצפופות ולחפש את הנחלה בישובים עם שכונות המספקות רמת חיים בבית פרטי מרווח ומסודר. הוד השרון היא הדוגמה האידאלית ליישוב שמספק לתושביו רמת חיים גבוהה בחינוך, בתחבורה ובשירותי העירייה ושכונות רבות בהוד השרון מורכבות ממשפחות שמצאו את החיים בבית פרטי באחת משכונות העיר, כנוחים ביותר והטובים ביותר להם ולמשפחתם.

מגרש להשקעה עם פוטנציאל רווח גובה מהרגיל – השקעה חכמה לעתיד מבטיח

מתעניינים ברכישת מגרש להשקעה? אנו יודעים שעבור רבים תחום הנדלן והשקעות הנדלן הוא רק בגדר חלום רחוק, תחום מפתה אך מרתיע והם לא רואים את עצמם באמת רוכשים מגרש להשקעה. האם גם אתם בין אלה שרואים מודעות אטרקטיביות בעיתון וכל פעם מרגישים שפספסתם הזדמנות? אנו מכירים את התחושה אך לשמחתנו שירתנו מאות לקוחות שהגיעו באותו חשש לפגישת היכרות ונשארו אתנו, מצאו נכסי נדלן איכותיים להשקעה וראו איך כל אחד יכול, גם ללא הבנה בתחום, להיות בעל נכס, לרכוש מגרש להשקעה ולהפיק עליו תשואות יפות מאוד או למכור אותו ברווח גדול בעסקה חד פעמית בהמשך, בטח היום שאין אפיקי השקעה אחרים בשל הריבית האפסית שאנו מקבלים על הכסף מהבנק והאינפלציה שהולכת ומתגברת.

אל תתנו לכסף שלכם להישחק בבנק – השקיעו אותו בנדל"ן!

אף אחד לא צריך להיות מליץ יושר על תחום הנדלן, הוא עומד בזכות עצמו ומספק קבלות על בסיס קבוע. במיוחד עבור ישראלי שיודע מה זה עלייה במחירי הנדל"ן רק מהצד הלא נכון, הצד שנדרש לשלם יותר על כל דירה מדי שנה. למה לא להיות בצד השני, זה שמרוויח? מדובר בהשקעה חכמה המבוססת על הגיון פשוט ונתונים שלא משקרים על טווח של שנים והמספרים ברורים: מחירי הנדל"ן בישראל כל הזמן עולים ופרט למשבר אחד בשנות ה-80 לא ידעו ירידות משמעותיות אלא רק עליות ולפעמים עליות חדשות ביותר.

כולנו מכירים את משבר הנדל"ן ומחירי השיא מלפני כמה שנים אך האם משהו באמת השתנה מאז? הקורונה פשוט הסיטה את תשומת הלב ממחירי הדיור אך אם בוחנים את המצב לעומק, אין פתרונות לשוק הדיור כרגע, המחירים מאוזנים או עולים במעט ולעומת זאת הביקוש ממש לא יורד. כל שנה מצטרפות משפחות חדשות המחפשות בית, דירה, מקום לגדל בו את המשפחה. הקורונה הביא את כולם למסקנה הפשוטה שהחיים בעיר מלחיצים מדי, מסוכנים מדי ויקרים מדי.

אנחנו אמנם לא ארצות הברית ולא כמו בניו יורק, בה מחירי הנדל"ן בעיר צנחו בעשרות אחוזים ואנשים פשוט ברחו מהעיר לשכונות הפרברים, בתל אביב לא ראינו את זה במידה כזאת בולטת אך כן, אם תעקבו אחרי החדשות ואחרי נתוני מכירת הדירות בערים המרכזיות בישראל, תגלו תמונה דומה. אנשים פשוט מעדיפים לגור בשכונות מגורים מרווחות יותר בהן הצפיפות נמוכה יותר, המגע עם אנשים אחרים נמוך יותר וסיכוי ההידבקות נמוך יותר. גם לפני הקורונה אך במיוחד אחריה ומגמה זאת תמשיך הלאה לשנים הבאות. אתם לא חייבים להסכים עם זה וגם לא לעבור לגור בבית פרטי בשכונה כזאת אם אין לכם כסף אך מה שאתם כן יכולים לעשות זה להשקיע במגרש ולמכור אותו ברווח למי שכן חושב שכך יראו הדברים בעתיד הנראה לעין.

הקורונה גרמה לעליית מחירי הבתים הפרטיים ובהתאם גם לעליית מחירי הקרקעות להשקעה ומחירי המגרשים למכירה שכבר עולים ויעלו עוד!

אם זאת לא הזדמנות שמשקיע נדל"ן, אפילו משקיע מתחיל, צריך לזהות ולקחת בשתי הידיים, אנחנו לא יודעים מה היא הזדמנות השקעה בתחום בנדל"ן. וגם אם אין לכם ידע בנושא ומעט חשש להיכנס, עוד כמה חודשים אולי זה כבר יהיה מאוחר ומדי ולא תוכלו למקסם את ההשקעה בעתיד. אז מה עושים? פונים חברה מובילה שמבינה בתחום, בעלת קבלות בשטח ופרויקטים ומגרשים למכירה שיכולים להתאים לכם ולתקציב שלכם. קובעים פגישת עבודה ומגיעים כדי לקבל את המידע המפורט יעזור לכם לקבל החלטה, לא על סמך מאמרים וכתבות אלא לפי נתונים ומספרים.

אנחנו בטוחים שכשיהיה לכם את כל המידע מול העיניים ותבינו הייטב למה אתם נכנסים, כל הספקות יוסרו ותהיו יותר ממוכנים לצאת לדרך ולהשקיע בלב שלם באחד הפרויקטים שחברת א.ב מוראנו מציעה ללקוחותיה. מוזמנים לגלוש באתר ולקבל מידע נוסף, לראות פרויקטים עכשוויים ולהשאיר פרטים לחזרה אליכם לקביעת פגישת היכרות לא מחייבת בה נספק לכם מספרים ונתונים רלוונטיים ואת כל המידע הדרוש לכם על מנת להיכנס לכל עסקת נדל"ן שלא תבחרו בעיניים פקוחות ובלבל שלם, ליהנות ממעטפת שירותים שלא מקבלים בכל מקום, שיעזרו לכם להתמקד בדבר החשוב באמת, הוצאת העסקה אל הפועל בזמן הקצר ביותר.

שתפו את המאמר לחברים:

Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן