הר 1202 - הוד השרון

תכנית הר 1202- הוד השרון נועדה על מנת לפתח את מרחבה האורבני של העיר. אשר מציעה מגוון מן הפארקים מהגדולים בארץ, פינות נוי, שטחים ירוקים בשילוב שטחי מספר תעסוקה, אולמות ומגרשי ספורט, כבישים רחבים לאורך 531, וכיכרות תנועה מעוצבות. 

 

התוכנית מצויה בחלקה המזרחי של הוד השרון. תכנית מתאר מפורטת זו אושרה ביולי 2015 והיא המתקדמת ביותר מבין התוכניות בתהליך וממוקמת בצמוד לשכונת 1200 החדשה, ולתחנת הרכבת.

 

הוד השרון מוכרת כעיר הכפרית הגדולה ביותר במדינה. היא נחשבת כעיר בירוק, עיר המשלבת פיתוח וקצב בנייה מואץ כיאה לעיר מתפתחת, ומאידך שומרת על ערכי הטבע והנוף.  

 

העיר משלבת בנייה קהילתית ועירונית באיכות גבוהה על מנת לשפר את איכות החיים של כלל תושביה. ובכך לעודד את המשך המגורים בהם.  

א.ב מוראנו יזם התכנית
יזם התכנית

עריית הוד השרון

א.ב מוראנו מספר יח"ד
מספר יח"ד

למעלה מ-4,000 

א.ב מוראנו שטחי מסחר
שטחי מסחר

כ- 40,000 מ"ר 

א.ב מוראנו שטח תעסוקה
שטח תעסוקה

כ- 230,000 מ"ר

א.ב מוראנו שטח התכנית
שטח התכנית

כ- 1,000 דונם

א.ב מוראנו סטטוס תכנוני
סטטוס תכנוני

תכנית מתאר מאושרת מיולי 2015

תכנית הר 1202 – הוד השרון זהו פרויקט הקרוב לכביש 531 בעיר הכפרית המתפתחת והירוקה ביותר בישראל. עכשיו יש הזדמנות להשקיע בקרקע, כדי לקבל תשואה נאה או כדי לבנות עליה בעתיד. פרויקט כדאי ביותר! מחירי הקרקע יעלו את ערכם במאות אחוזים תוך מספר שנים בודדות. כך שגם אם לא תבנו על הקרקע, עדיין תוכלו לצאת ברווח של מאות אחוזים, במידה ותחליטו למכור אותה. עיסקה מצויינת לזוגות צעירים או למי שאינו יכול להרשות לעצמו לקנות דירה באזור, מיקום מעולה באזור השרון. הפרויקט כולל מבני מגורים, שטחי מסחר ומבנים ציבוריים וגם מתחמי תעסוקה. למרות שהר 1202 היא תכנית עירונית, היא מוקפת בשטחים ירוקים, מה שמעלה את ערך הקרקע ומשפר את איכות החיים לאורך זמן.

א.ב מוראנו - הר 1202 - הוד השרון

הר 1202 מתחם 531 – התוכנית אושרה

תכנית המתאר של עיריית הוד השרון להקמתו של אזור מגורים ומסחר בחלקה הצפוני של הוד השרון בסמיכות לכביש 531 מאושרת. האישור התקבל כבר בשנת 2015 כאשר הוחלט להקים את מתחם 1202 בהוד השרון. השקעה בקרקעות שהינן חלק מהמתחם היא בעלת סיכון נמוך מאוד וצפויה להיות בעלת תשואות גבוהות מאוד ביחס להשקעה בבוא היום. זאת כמובן כאשר תכנית הר 1202 מתחם 531 הוד השרון תצא לפועל.
התכנית שעומדת להשתרע על שטח של כ-1280 דונם, תמנה מעל 4200 יחידות דיור, שטחים המיועדים למסחר ותעשייה, מוסדות ציבוריים, המון שטחים פתוחים וירוקים לנוחיותם ולהעלאת רמת חייהם של תושבי השכונה, אולמות ספורט, פנאי ועוד.
אם אתם מעוניינים בהשקעה נבונה לטווח הארוך – תכנית הר 1202 מתחם 531 בהוד השרון היא ללא ספק השקעה רלוונטית ונכונה עבורכם.
הוד השרון היא עיר שנמצאת בהתפתחות מתמדת כבר שנים והאזור בו נמצאת ודאי מוסיף הרבה לטיב ההשקעה. שכן, אזור השרון נמצא כבר מספר שנים במגמת התפתחות ומושך אליו עוד ועוד תושבים מידי שנה.

א.ב מוראנו נספח בינוי
נספח בינוי
א.ב מוראנו הוראות תכנית
הוראות תכנית
א.ב מוראנו תשריט בינוי
תשריט בינוי
א.ב-מוראנו-קרקעות-למכירה-הר-1202-מתחם-531-הוד-השרון

בפרויקט הר 1202 – הוד השרון עתידים להיבנות למעלה מ-4,000 יחידות דיור למגורים, כ-40,000 מ"ר שטחי מסחר וכ-23,000 מ"ר שטחי תעסוקה. למי שרוצה ללכת עם ולהרגיש בלי. כלומר, לגור בעיר ולהרגיש בכפר, הר 1202 בהוד השרון היא המקום הנכון. היא קרובה לכביש 531, לשכונת 1200 החדשה ולתחנת הרכבת. בנוסף, נהנים ממגורים בסביבה איכותית ומטופחת עם שטחים ירוקים רבים, קרבה למקומות תעסוקה ומקומות בילוי ופנאי, ופארקים גדולים ומטופחים. העיר הולכת ומתפתחת בקצב מואץ, כך שהיא נהדרת גם להשקעה וגם למגורים.

מן העיתונות

הר 1202 - הוד השרון - שאלות ותשובות

תוכנית הר 1202 – הוד השרון כבר נמצאת בשלבים המתקדמים שלה. אך אחת מהשאלות החשובות ביותר היא כמה יחידות צפויות להיבנות במסגרת התוכנית? כך תוכלו לדעת האם אתם צריכים להזדרז לשריין את המקום שלכם. במסגרת התוכנית צפויות להיבנות…

לא רק יחידות צפויות להיבנות במסגרת התוכנית. ישנם עוד מספר רבים של אלמנטים שצפויים להיבנות ולהפוך את התוכנית כולה לאטרקטיבית יותר. בין האלמנטים שצפויים להיבנות תוכלו למצוא אולמות ומגרשי ספורט ובנוסף…

יש לא מעט דברים שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם רוכשים נכס בפרויקט כזה או אחר. בכל פרויקט אתם צריכים לבדוק דברים קצת שונים. במסגרת התוכנית אתם צריכים לבדוק את הדברים הבאים: בראש ובראשונה עליכם לוודא כי…

אם אתם לא קונים נכס במסגרת תוכנית הר 1202 להשקעה אלא עבורכם ככל הנראה תקופת האכלוס מעסיקה אתכם. אנו כאן על מנת לתת לכם את כל התשובות החיוניות. כך שלא תישארו באוויר. תקופת האכלוס בפרויקט הינה…

קהל לקוחותינו שלום!
משרדנו עבר לכתובת חדשה:
סוקולוב 46 הוד השרון
מגדלי כיכר המושבה קומה 9
נשמח לראותכם.

דילוג לתוכן